0
SNOWBOARD ROSSIGNOL TEMPLAR

Snowboard rossignol templar - hnědá

Model TEMPLAR od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva hnědá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánský snowboard Rossignol Templar Wide

Sháníš univerzální prkno, se kterým si zajezdíš všude? Už dál nehledej a vsaď na snowboard Rossignol Templar!

Stačí ti jedna minuta na svahu s deskou Templar, abys zjistil, jak univerzální snowboard to je. Jedná se o allmountain/freeride desku pro středně pokričilé jezdce a profíky, kteří vyrážejí za outdoorovým dobrodružstvím v jakýchkoliv podmínkách. 

Rossignol Templar má directional tvar s mírně delší špičkou, což je ideální na řezání zatáček na sjezdovce a surfování v hlubokém sněhu. Kromě toho má hybridní Amptek Allmountain camber profil s měkčím rockerem na špičkách a pevnějším camberem mezi vázáním. Tento profil vytváří snadnou a zábavnou jízdu v jakýchkoliv podmínkách. Zvlněné hrany Serrated Edges pak zajistí dokonalé držení v oblouku, dokonce i na zledovatělém povrchu.


Kód: REIWC12-W20#156W
Model TEMPLAR od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva hnědá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM