Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNOWBOARD ROSSIGNOL DIVA LITE FRAME WMS

Snowboard rossignol diva lite frame wms - fialová

Model DIVA od značky Rossignol z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2018. Barva fialová. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Dámský snowboard Rossignol Diva Lite Frame

je určen pro ženy, které si užívají jízdu na jakémkoliv svahu a nezaleknou se žádné překážky. S pevnější freestyle flexí a s technologií Serrated Edges snowboard Rossignol Diva LF skvěle drží i na zledovatělém povrchu. Nová Rossignol technologie L.I.T.E. FRAME zajistí vysokou stabilitu, kontrolu a tlumení po celé délce desky.

DETAILY

  • Amptek Elite Rocker - každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AmpTek ELITE se představuje s tvrdšími špičkami a měkčím středem, 60% camber pod vázáním zajišťuje jedinečnou energii a stabilitu a 40 % rocker na koncích desky umožňuje neuvěřitelné triky a skoky.
  • Serrated Edges 5S - exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
  • Radcut - technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.
  • Twin Freestyle - symetrická flexe TWIN FREESTYLE je pod vázáním tužší pro lepší odraz a měkčí ve středu prkna pro snazší manipulaci a kontrolu.
  • Wood CBF2 - jádro WOOD CBF1 kombinuje dřevo s bazaltovými a kevlarovými vlákny podél hran, čímž si zajišťuje více stability a umožňuje plynulejší přehraňování.
  • Basalt - BAZALT je silnější a lehčí než skleněné vlákno a pružnější než vlákno karbonové. Bazaltová vlákna vylepšují výkon a stabilitu a navíc ještě redukují vibrace.
  • Aramid (A.K.A. KEVLAR®) - ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.
  • LITE FRAME Technology - Hlavním prvkem technologie L.I.T.E. FRAME je proužek polyuretanu probíhající po celém obvodu prkna, zaručující absorpci nárazů po celé délce, lepší jízdní vlastnosti, hravost a plynulost.
  • Flex 7 - flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

Kód: REHWP21-W19#140
Model DIVA od značky Rossignol z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2018. Barva fialová. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM