Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
ROSSIGNOL DISTRICT AMPTEK LTD SNOWBOARD

Rossignol district amptek ltd snowboard - modrá

Model DISTRICT od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2014. Barva modrá. Dřevo, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Snowboard ROSSIGNOL DISTRICT AMPTEK

 • program: TWIN FREESTYLE
 • jádro: WOOD 5620
 • hustota skluznice: 1320 EXTRUDED
 • flexe: 5/10
 • vykrojení: DEEP PROGRESSIVE
 • rocker camber: AMPTEK AUTO-TURN

Snadno ovladatelná deska pro ctižádostivé jezdce do parku - to je snowboard Rossignol District AmpTek. Je vybavený technologií AmpTek Auto Turn, kombinujícím menší tradiční průhyb mezi inzerty pro stabilitu a přilnavost s vyšším rockerem na koncích pro jednoduché ovládání. S měkčím symetrickým flexem je District velmi obratná a ovladatelná deska, která umožňuje progres ve freestylu zábavným způsobem. 

 1. AMPTEK AUTO-TURN * Spojení rocker průhybu s camber průhybem mezi chodidly poskytuje ohromnou pohyblivost a hravost spolu se stabilitou. Amptek je patentovaná technologie ve třech verzích, které se liší od sebe výškou a délkou rockeru nebo camberu tak, aby vyhovovaly všem stylům ježdění. AmpTek Auto Turn poskytuje neuvěřitelně lehkou mobilitu, 80% Rocker a 20% Camber. Použitelný ve všech oblastech. Extrémně snadno ovladatelný. Rychlé přehraňování. Extrémně svižný v prašanu. Měkké konce / Měkký střed. Nezapomeňte: AmpTek je pro každého! AmpTek usnadňuje snowboarding a dělá ho zábavnějším! Všechny 3 verze jsou navržené tak, aby vyhovovaly každému terénu a všem podmínkám! Všechny 3 verze byly kritikou vychválené a oceněné různými cenami.
 2. FLEX 5 - Rossignol
 3. TWIN FREESTYLE * Symetrická pružnost. Tvrdá na koncích pro výbušnost a rovnováhu. Měkčí střed pro jednoduché ovládání a kontrolu. 
 4. GLASS FIBER * Má větší roztažnost před přetrhnutím než uhlík a je k dispozici v různých hmotnostech. Skleněnými vlákny přizpůsobujeme pružnost a torzní pevnost, čímž se stabilizují mechanické vlastnosti dřevěných jader na dlouhou dobu.
 5. WOOD 5620 * Jeden druh dřeva, který je vertikálně laminovaný, čímž poskytuje životnost a komfort.

Kód: REDWP07#159
Model DISTRICT od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2014. Barva modrá. Dřevo, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM