Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
NITRO 14 VICTORIA WMS SNOWBOARD

Nitro 14 victoria wms snowboard - černá

Model VICTORIA od značky Nitro z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2014. Barva černá. Dřevo, laminát, kov. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

NITRO VICTORIA SNOWBOARD DÁMSKÝ

barva: černá

Značka Nitro Snowboards vznikla v roce 1990 v Seattle v americkém státě Washington. Založili ji dva jezdci, kteří chtěli vyrábět kvalitní vybavení, protože nabídka na trhu se jim zdála nedostatečná. Snowboarding pro ně byl vášní a zůstal jí dodnes.

Přeber vládu nad horami. Jako pírko lehká a výkonná Victoria. Jádro Powerlite, lamináty Diamond, stejně jako standard camber, jsou zárukou lehkého, tuhého All mountain prkna s perfektní odezvou, precizní ovladatelností, se kterým se neztratíš v žádném terénu. Sintrovaná skluznice Speedformula II zajistí rychlost blesku. Vykrojení progressive, jádro Powerlite o profilu Reflex. Lamináty Diamond, Sintered speed II formula skluznice, tvar directional. Mountain flex. Šířka uprostřed 242 mm HISTORIE ZNAČKY: Značka Nitro Snowboards vznikla v roce 1990 v Seattle v americkém státě Washington. Založili ji dva jezdci, kteří chtěli vyrábět kvalitní vybavení, protože nabídka na trhu se jim zdála nedostatečná. Snowboarding pro ně byl vášní a zůstal jí dodnes. Říkají: Jsme věrní snowboardingu a děkujeme vám za podporu, díky které v tom můžeme pokračovat. Naším cílem je přicházet s inovacemi, které by zvyšovaly úroveň našeho sportu, s novými postupy, materiály, technologiemi... Chceme posouvat limity a máme s tím již za tu dobu mnoho zkušeností. Jako první jsme přišli například s progresivním vykrojením či tříkusovým vázáním. U zrodu každého našeho produktu stojí jezdci z naší designerské kanceláře v Seattlu. Náš "design & development" tým je s námi ode dne nula - ne každá snowboardová firma může říct něco takového. Na našich návrzích pak ještě zapracují Evropané kteří mají na povel výrobu a vše v neposlední řadě otestují naši jezdci na horách po celém světě. Takový je náš recept na jedinečné snowboardové vybavení.


Kód: E3000296#152
Model VICTORIA od značky Nitro z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2014. Barva černá. Dřevo, laminát, kov. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM