0
BOTY SNB BURTON MINT BOA WMS

Boty snb burton mint boa wms - modrá

Model MINT od značky Burton z kategorie dámské boty na snowboard. Kolekce 2019. Barva modrá. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Burton Mint Boa® snowboardové boty pro ženy

Měkké, chyby odpouštějící a jednoduché, dámské snb boty Burton Mint Boa jsou přiraveny posunout tvůj snowboarding na další level!

Technologie Total Comfort Construction zaručuje maximální pohodlí hned od prvního ježdění, zatímco Boa® šněrování zajistí super rychlé utahování. DynoLite podrážka odpruží jízdu na nerovném terénu a reflexní fólie Sleeping Bag se postará o dokonalý tepelný komfort, ať už venku panují jakékoliv podmínky.

DETAILY

ZAVAZOVÁNÍ

  • Boa® System Coiler™ Technology - super rychlý a velmi jednoduchý způsob utahování pomocí otáčení kolečka. V sytému značka Burton používá téměř nezničitelná lanka New England Rope, na které značka poskytuje celoživotní záruku.

TECHNOLOGIE

  • Women´s Specific True Fit™ Design - design bot je speciálně navržen pro dámskou ergonomiku a styl ježdění.
  • Total Comfort Construction - boty poskytují totální pohodlí od prvního nazutí, aniž by se musely rozšlapávat.
  • Sleeping Bag Reflective Foil - nízkoprofilová, lehoučká technologie pod nohami, která vrací tělesné teplo k nohám a udržuje je v tepelném kofrtu.

PODRÁŽKA

  • DynoLITE Outsole - podrážka s vynikajícím odpružením, vylepšeným cítěním desky pod nohama a konzistentní podporou a to v o 20% lehčím balení. Vyrobena z exkluzivní posltrovací směsi vyvinuté tak, aby odolávala opakovaným nárazům a mrazivým teplotám.

VNITŘNÍ BOTIČKA

  • New Inprint™ +1 Liner - extrémně pohodlná botička s vlastním šněrováním a zámkem na tkaničky.
  • 1:1 Soft Flex Tongue - boty a jazyk by spolu měli perfektně sednout, proto značka Burton integrovala do bot Burton Mint 1:1 3D® tvarovaný jazyk. Výsledkem je anatomická shoda pro každou velikost - lepší obejmutí nohou a konec frustrujícího upraování u podsazených/nadsazených velikostí bot.

TVRDOST

  • boty Burton Mint Boa® mají na stupnici od 1 do 10 tvrdost 3.

Kód: 13177105420W19#STO-BLU
Model MINT od značky Burton z kategorie dámské boty na snowboard. Kolekce 2019. Barva modrá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit