0
BOTY SNB BURTON ION BOA

Doprava zdarma Akce

Boty snb burton ion boa - černá

Model ION od značky Burton z kategorie pánské boty na snowboard. Kolekce 2023. Barva černá. Více o tomto kousku
Tvoje cena 10 838 Kč
Původní cena 12 750 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 325 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: středa 29.3.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Pánské snowboardové boty Burton Ion BOA®

Model Ion opět zvedá laťku díky zónovému BOA utahování s možností mikroregulace a technologii vložky, která udržuje nohy v teple a suchu - to vše s legendární odezvou, která nadchla nemálo riderů.

Pánské, nyní již legendární snowboardové boty Burton Ion BOA®, které nastavují laťku každým detailem výš, ti umožní jezdit tak tvrdě, jak se ti zlíbí, po celé hoře. Jejich technologické funkce zahrnují dvě nezávislé zóny šněrování se systémem High Power Focus BOA® Fit, který ti umožní mikronastavit napětí a pocit ve spodní a horní části tak, aby odpovídaly tvému stylu jízdy. Kombinace tepelně reflexní fólie a technologií pro odvod vlhkosti ve vložce zachycuje tělesné teplo a odvádí pot, aby nohy zůstaly v teple a suchu. To vše s polstrovaným komfortem, který podporuje uvolněný a přirozený postoj při jízdě v jakémkoli terénu.

DETAILY

URČENÍ

 • Pro pokročilé snowboardisty a experty.
 • Allmountain ježdění kdekoliv v resortu.

UTAHOVÁNÍ

 • Dual Zone High-Power Focus Boa® System - kromě rychlosti, komfortu a odolnosti Boa šněrování, je hlavním atributem Ionů lepší fit ve střední části bot (mid-foot area). Toho je dosaženo pomocí technologie Focus Boa®, která je vylepšena Boa® High-Power kolečkem pro snadné a totální uzavření spodní zóny. Tento systém umožňuje nezávislé utahování spodní a horní části, takže si můžeš vytvořit optimální komfort.

FLEX

 • 1:1 Firm Flex PowerUP Tongue - boty a jazyk by spolu měli perfektně sednout, proto značka Burton integrovala do bot Burton Ion 1:1 3D® tvarovaný jazyk s dvojitou hustotou. Výsledkem je anatomická shoda pro každou velikost - lepší obejmutí nohou a konec frustrujícího upraování u podsazených/nadsazených velikostí bot.
 • Stiff Flex - agresivní a citlivý flex pro rychlý přechod z oblouku do oblouku a lepší kontrolu ve vysokých rachlostech.
 • Snb boty Burton Ion mají na stupnici od 1 (nejměkčí) do 10 (nejtvrdší) tuhost 8.

VNITŘNÍ BOTIČKA

 • Life Liner - Life Liner spojuje lehké materiály pro špičkový výkon a relaxační pocit. Odolná konstrukce jazyka PU poskytuje kombinaci kočičí rychlosti a dlouhodobé odolnosti proti zhroucení a zároveň umožňuje lepší přizpůsobení pro všechny tvary chodidel.
 • Tuff Cuff Lite - manžeta, která zvyšuje držení paty, obepíná kotník mediální a laterální oporou a umožňuje také volný ohyb od paty ke špičce.
 • DRYRIDE™ Heat Cycle™ Lining - teplo a odvod vlhkosti jsou klíčové vlsatnosti bot při trávení času ve sněhu. Prodyšná technologie vnitřní podšívky využívá propletené uhlíkové vlákno, které zachycuje a vrací tělesné teplo zpět k nohám a zároveň odvádí vlhkost, okrádající teplo ven.
 • Ultralon Performance Foam® - pěnová výstelka pro bezkonkurenční pohodlí.

PODRÁŽKA

 • EST® Optimized Midsole - vylepšené přímé propojení s vázáním a s prknem. Nízký profil, nízká hmotnost a snížený úhel rampy snižuje těžiště a zlepšuje celkový kontakt.
 • Shrinkage™ Footprint Reduction - technologie, která o jedno číslo zmenšuje stopu podrážky. V praxi to znamená, že boty velikosti 11 jsou opravdu jedenáctky, ale podrážka má stopu velikosti 10.
 • Část obsahu podrážky je vyrobena z recyklovaných materiálů.

KOMFORT

 • Total Comfort Construction - boty se nemusejí "rozšlapávat", protože konstrukce bot perfektně sedí hned od prvního nazutí a přetrvává sezónu po sezóně.
 • Snow-Proof Internal Gusset - ochrana jazyka, která brání sněhu dostat se do boty. 
 • Sleeping Bag Reflective Foil - rexlexní fólie, která vrací tělesné teplo k nohám a zároveň zvyšuje odpružení při tvrdých dopadech.

TLUMENÍ

 • AutoCANT Re-Bounce Cushioning - exkluzivní technologie, která přináší odpružení blíže k nohám, než kdykoliv předtím. Dodatečného tepla a konzistentního výkonu je dosaženo zabalením odpružení do materiálu odrážejícího tělesné teplo, a který udržuje tlumení měkké a účinné.

Kód: 18579103001W23#BLK
Model ION od značky Burton z kategorie pánské boty na snowboard. Kolekce 2023. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM