Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNOWBOARD LOBSTER EIKI PRO 1920

Snowboard lobster eiki pro 1920 - černá

Model EIKI od značky Lobster z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánský snowboard Lobster Eiki Pro

Jsou tvojí doménou snowparky a upravený svahy? Pak si vyber pánský snowboard Lobster Eiki Pro!

Tohle prkno je freestylový speciál, který značka Lobster vyrobila pro svého team ridera Eiki Helgasona. Jedná se o měkčí, hravé prkno, jako stvořené do snowparku a snadný freestyle progres. Snowboard je definován třemi náklony skluznice, vyrobené 3BT technologií. Díky tomu poznáš nové rozměry naskakování do railů a snadné dopady při točitých tricích. Prkno je dále vybaveno lehkým, dřevěným jádrem, karbonovými výztuhami a patentovanými patkami Wallie Tips, které poskytují neuvěřitelnou sílu při odrazech.

DETAILY

URČENÍ

 • freestyle a jibing ve snowparku, allmountain.
 • pro středně pokročilé a experty.

PROHNUTÍ

 • Camber 3BT - všechna prkna firmy Lobster vyrobená v technologii 3BT mají klasický camber profil s hybridním 3BT side rockerem na špičce a patě snowboardu.
 • Triple Base Technology (3BT) - patentovaná technologie prken Lobster, která spočívá ve složení třech různých náklonů skluznice. Střední část snowboardu je zcela rovná a boční části jsou zdvižené. Každý 3BT profil má jinak vymezený prostor, kde je snowboard plochý a kde se začíná zvedat. Všechny tyto snowboardy mají klasické prohnutí camber, které nabíjí 3BT technologii a dodává ještě větší pop. 3BT dodává snowboardu maximální pop do odrazu, lehčí zatáčení, lepší plutí v prašanu, stabilnější rychlou jízdu a minimální šanci na seknutí hrany! S 3BT to zničíš na sjezdovce, v prašanu, parku nebo na streetu. Stačí si vybrat, které 3BT je právě pro tebe to ideální.

FLEX

 • snowboard Lobster Eiki Pro má na stupnici od 1 (nejměkčí) do 10 (nejtvrdší) pružnost 3.

JÁDRO

 • Core Core - jádro vyrobené z kombinace topolu a odrůdy Paulownia v poměru 50 na 50. Jádro má výztuhy vedené od špičky po tail a extra výztuhy kolem insertů pro optimální tuhost a pop.

TVAR

 • Twin Outline - twintipový freestyle tvar vhodný na většinu sněhových podmínek jak na sjezdovce, tak mimo ní. Inserty jsou umístěny přesně ve středu desky pro stejné jízdní vlastnosti na obě strany.

LAMINACE

 • Bi Ax Laminate - laminace položená ve dvou směrech, která dodává prknu lehkou tuhost se zachováním torzního flexu.
 • Carbon Lay Up - dvě uložené karbonové výztuhy pod inserty, které zvyšují pevnost a stabilitu snowboardu.
 • Central Super Tube (C.S.T.) - označení pro jednu dutou, středem vedoucí karbonovou výztuhu, která prknu přidává lepší pop bez zvyšování torzní tvrdosti.

SKLUZNICE

 • Ultra Glide S - super odolná skluznice, která se vyznačuje maximálním molekulárním zhuštěním.

SYSTÉM MONTÁŽE

 • 2 x 4 Inserty

Kód: 1020EIK#156
Model EIKI od značky Lobster z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2019. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM