Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNOWBOARD GRAVITY SUBLIME WMS

Snowboard gravity sublime wms - černá

Model SUBLIME od značky Gravity z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2019. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Gravity Sublime snowboard pro ženy

je freestylově orientovaná deska pro začínající a středně pokročilé snowboardistky.

Snowboard Gravity Sublime je vybaven hybridním profilem Cam-Rock, který nabízí to nejlepší ze světa camberu a rockeru. Camber zóny pod vázáním zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hranně a sílu při odrazech, zatímco rocker zóny na koncích umožňuje uvolněnější jízdu s omezeným sekáním hran. Twin Tip tvar znamená dokonale symetrické prkno, které poskytuje stejné jízdní vlastnosti na obě strany. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylou desku.

DETAILY

URČENÍ

  • pro začínající a pokročilé snowboardistky.
  • freestyle a allmountain ježdění.

PROHNUTÍ

  • Cam-Rock - kombinuje to nejlepší ze světa camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker, zatímco Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně silný pop.

TVAR

  • Twin Tip - esence freestylového snowboardu, která má stejnou délku a tvar patky a špičky. Díky tomu je jízda na obě strany stejná.

JÁDRO

  • Poplar + Bamboo Woodcore - lehké topolové dřevo je doplněno bambusovými hranolky pro větší pružnost a odolnost.

LAMINACE

  • Triax + Carbon - přidané karbonové výztuhy společně s triax laminací umocňují celkovou tuhost a zvyšují míru citlivosti a kontroly snowboardu při jízdě.

SIDEWALL

  • Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.

INSERTY

  • Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.

SKLUZNICE

  • Prewaxed Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

 


Kód: 1102201947SUB#152
Model SUBLIME od značky Gravity z kategorie dámské snowboardy. Kolekce 2019. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM