0
RUKAVICE BURTON PROSPECT WMS

Rukavice burton prospect wms - fialová

Model PROSPECT od značky Burton z kategorie dámské rukavice. Kolekce 2019. Barva fialová. Polyester, syntetická kůže. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Dámské rukavice na snowboard Burton Prospect

Když vyrážíš na svah, natáhni prstové rukavice Burton Prospect a máš zajišten nepromokavý a prodyšný výkon, který nezruinuje tvůj finanční rozpočet.

V průběhu celé zimy tě bude chránit funkční, dvouvrstvá membrána DRYRIDE™, která se postará, aby byly ruce v suchu a chráněny před veškerými elemnty zimního počasí. Uvnitř mají rukavice hřejivou Thermacore™ izolaci, která se postará o tepelný komfort. No a když budeš chtít někomu poslat fotku ze svahu, nemusíš rukavice sundavat, protože technologie Screen Grab® Toughgrip™ umožňuje ovládání dotykových displejů.

DETAILY

  • membrána: nepromokavá a prodyšná, dvouvrstvá membrána DRYRIDE™
  • podšívka: česané mikrovlákno, které odvádí přebytečnou vlhkost od pokožky
  • zateplení: Thermacore™ pro dokonalý tepelný efekt
  • technologie: Screen Grab® Toughgrip™ Palm for Total Touchscreen Control - materiál dlaně je exkluzivní Burton syntetická kůže, která se netřepí a neopotřebává. Navíc umožňuje ovládání dotykových displejů a to jakýmkoliv prstem.

Kód: 10364106500W19#CHA
Model PROSPECT od značky Burton z kategorie dámské rukavice. Kolekce 2019. Barva fialová. Polyester, syntetická kůže. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit