0
RUKAVICE BURTON BAKER 2 IN 1 WMS

Rukavice burton baker 2 in 1 wms - šedá

Model BAKER od značky Burton z kategorie dámské rukavice. Kolekce 2019. Barva šedá. Polyester. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Dámské rukavice Burton Baker 2 in 1

Zabij dvě mouchy jednou ranou, pořiď si snowboardové rukavice Burton Baker 2 in 1!

Ty jsou vybaveny vnitřními rukavičkami, které můžeš využít ve městě, samotné rukavice pak můžeš použít na horách, kde ti poskytnou dokonalý tepelný komfort (když padnou teploty hluboce pod bod mrazu, můžeš rukavičky použít pod rukavice). 

Uvnitř jsou rukavice vyzbrojeny Thermacore™ izolací, která ve spojení s fleecovou podšívkou zajistí optimální zateplení. Zvenku mají nepromokavou a prodyšnou, dvouvrtsvou membránu DRYRIDE™, která k rukám nepropustí žádnou vlhkost a naopak přebytečnou vlhkost (vzniklou z pocení) odvede od rukou ven. 

Skvělé na těchto rukavicích také je, že můžeš z lanovky posílat smsky, aniž bys je musela sundavat! Dlaň je totiž opatřena speciálním materiálem Screen Grab®, který umožňuje ovládání dotykových displejů.

DETAILY

  • dámské prstové rukavice na snowboard.
  • DRYRIDE™ 2-Layer Fabric - dvouvrstvá membrána, která chrání před veškerými elementy zimního počasí.
  • Thermacore™ Insulation - je hřejivá izolace vyvinutá tak, aby poskytovala tepelný komfort, aniž by se příliš zvyšovala hmotnost a omezovala mobilita.
  • Brushed Microfiber Fixed Lining - jedinečné, prodyšné mikrovlákno, které odvádí vlhkost od těla.
  • Screen Grab® Toughgrip™ Palm - exkluzivní Burton sysntetická kůže na dlani, která se netřepí, neopotřebovává, ani neomývá. A navíc je každý prst kompatibilní s dotekovými displayi, takž pro ovládání telefonu nemusíš rukavice sundávat.
  • vyndavací rukavičky, pružné ve čtyřech směrech.
  • větrací kapsička vhodná i pro uložení vyhřívacího pytlíku.
  • ergonomický tvar.

Kód: 10358101197W19#BOG-HEA
Model BAKER od značky Burton z kategorie dámské rukavice. Kolekce 2019. Barva šedá. Polyester. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit