Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

OAKLEY OO9157-01 TWENTY POLISHED BRÝLE - černá

OAKLEY OO9157-01 TWENTY POLISHED BRÝLE
Model 009157-01 TWENTY POLISHED od značky Oakley z kategorie pánské sluneční brýle. Barva černá + šedobéžová.
Kód: E1002603#BLK-BLK

Popis 

OAKLEY TWENTY POLISHED SLUNEČNÍ BRÝLE PÁNSKÉ

barva: černá

Společnost Oakley byla založena roku 1975 a sídlí v jižní Kalifornii. Oakley vyrábí a distribuuje vysoce výkonné sluneční brýle, kontaktní čočky a rámy, dioptrické brýle, oblečení, obuv a různé doplňky.

Oakley Polarized Twenty - Polished White/OO Red Iridium Polarized Brýle, Popis : Sluneční brýle Oakley Twenty™ 2012 jsou výsledkem nejnovějšího vývoje a ihned od uvedení na trh se zařadily mezi nejprodávanější modely slunečních brýlí Oakley pro aktivní životní styl. Znovuzrození klasiky od Oakley v novém svěžím retro stylu. Jako u všech brýlí Oakley se i u tohoto modelu aplikoval souhrn technologií Oakley HDO® - High Definition Optics® (optika s vysoce rozlišovací schopností), které se starají o pohled ostrý jako břitva po celém povrchu čočky a zároveň chrání Váš zrak před škodlivými paprsky a mechanickým poškozením. Tato technologie splňuje všechny standardy ANSI.

Čočky:

Ultralehký a opticky velice vyvážený materiál Plutonite®, z kterého jsou čočky vyrobeny, je jediný svého druhu na světě. Již v surovém stavu a bez jakýchkoli dalších přísad, barev, nebo povrchů, blokuje 100% všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Plutoniová příměs je obsažena přímo v čočce, nelze ji tedy používáním odstranit nebo narušit a tím snížit i UV ochranu. XYZ Optics® u brýlí Oakley Twenty™ zabraňuje možnosti vzniku deformace obrazu, neboť dosahuje správný sklon mezi zakřivením skel a lidským okem. Díky této patentované geometrii je možné udržet jasný a čistý obraz z každého úhlu pohledu a dokonce i na obvodu skel. 8.75 zakřivení čočky tuto technologii doplňuje o bezkonkurenční periferní pohled a ochrání vaše oči proti bočním paprskům, větru, prachu či nárazu.

OO RED IRIDIUM POLARIZED:

  • Propustnost světla 18%
  • Podmínky - Enhanced contrast (vylepšený kontrast)
  • Ochranný index 2
  • Neutral lomeno Contrast: Contrast
  • Polarizované čočky
  • Iridiová vrstva zlepšuje kontrast a snižuje oslnění

Podobné produkty

{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM