Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BURTON CARTEL EST SNB VÁZÁNÍ - černá

BURTON CARTEL EST SNB VÁZÁNÍ
Model CARTEL EST od značky Burton z kategorie pánská snowboardová vázání. Barva černá + azurová. 30% Short-Glass/Nylon Composite.
Kód: DS204398#BLK

Popis 

BURTON CARTEL EST SNB VÁZÁNÍ PÁNSKÉ

barva: černá

Společnost Burton byla založena v roce 1977 Jakem Burtonem a je to největší výrobce snowboardového vybavení s tržním podílem 30-35%. Na počátku se Jake Burton nechal inspirovat snurfem, který vynalezl Sherman Poppen a postupnými úpravami vznikl první snowboard Burton.

Vázání Cartel je oblíbené u profesionálních jezdců. Verze EST je určená pro snowboardy Burton s technologií The Channel, se kterými tvoří ideální kombinaci s neuvěřitelnou škálou nastavitelnosti. Základna Dual Component - materiál pod nohama je měkčí než materiál po stranách. To vytváří jízdu, která je měkčí pod nohama a tužší od hrany k hraně pro lepší rovnováhu a reakci. EST Construction - odstraněním přebytečného materiálu zpod vašich nohou je drasticky snížená váha. Možnost odpružení a nastavení postoje. 30% Short-Glass/Nylon Composite – lehce zvýšená odezva a síla, bez zbytečného obětování pohyblivosti. Re:Flex – lehčí a pružnější než klasické diskové vázání. Patky CantedLivingHinge™ - tato exkluzivní technologie eliminuje použití zbytečných částí a snižuje váhu a navíc dovoluje upravit náklon patky nezávisle na jejím natočení. Zero-Lean – pro hravé a pohotovější ježdění. Úhel patky lze nastavit na nulový. FLAD™ - funkce pro snadnou změnu úhlu patky. Vycpávky - B3 Gel Heel vycpávky - pomáhá ustát jakýkoliv dopad s minimálními následky. Full BED Cushioning System - vycpávky vyplňují celý prostor, zatímco pružný podklad zvyšuje comfort a zabraňuje namáhání. AutoCANTSensoryBED - Hustější vycpávky EVA automaticky umístí botu do přirozené pozice a zajistí tak větší komfort, menší únavu a hladší a přesnější ovládání prkna. Technologii lze nalézt na vázáních Malavita, CartelTM, EscapadeTM, Lexa, and NEW Mission. Přezky: Gettagrip Capstrap™ a React StrapTM.. Zapínání: SmoothGlideBuckle Technology - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu. Tuhost: 7. Velikost boty L: 10+, M: 8-11.

Tabulky velikostí 

Snowboardová vázání - tabulka velikostí

Pánská snowboardová vázání

 

Small/Medium

Medium/Large

Large/X Large

Mondo (uvedeno v cm)

21 - 24

24 - 28

27.5 - 32

UK

2 - 5

5 - 9

8.5 - 13

U.S. & Can

3 - 6

6 - 10

9.5 - 14

Euro

34.5 - 38

38 - 43

42.5 - 48

 

Dámská snowboardová vázání

 

 

Small

Medium

Mondo ( uvedeno v cm )

21 - 24

24 - 27

UK

2 - 5

5 - 8

U.S. & Can

3.5 - 6.5

6.5 - 9.5

Euro

34.5 - 38

38 - 42

 

 

1 mondo point = 1 cm

 

Mondo point - jednotka označuje velikost v cm. Tohoto čísla lze docílit změřením nohy a to následujícím postupem: na prázdný papír si obkreslete obrys bosé nohy a poté změřte metrem nejdelší místo nákresu. Mondo velikost bodu je fyzická délka chodidla v centimetrech

 

 

 

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM