0
BOTY VANS SK8-Hi MTE-2 U

Boty vans sk8-hi mte-2 u - černá

Model SK8-HI od značky Vans z kategorie unisex boty. Kolekce 2022. Barva černá. Semiš, guma. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Zimní boty Vans Sk8-Hi MTE-2

Řada Vans MTE je vedlejším produktem života stráveného v terénu. Tahle řada tě nenechá ve štychu, ať už venku prší, padá sníh, je plískanice nebo bláto. Boty obstojí v jakémkoliv počasí a udrží tvé nohy v komfortu pro ten nejlepší zážitek z dobrodružství.

Zcela nové Utility Pop Sk8-Hi MTE-2 vyrobené pro dobrodružství a pokročilé úrovně každodenní všestrannosti v sobě spojují více než 25 let historie a technologie snowboardových bot Vans do nadčasového a důvěryhodného stylu. Sada funkcí MTE-2 obsahuje novou podrážku MTE-2 postavenou z All-Trac™ exkluzivní pryžové směsi do každého počasí, která nabízí výrazně lepší trakci a flexibilitu pro všechny typy povrchu. Vodotěsná membrána HydroGuard™ 360o je na místě, aby tě udržela v suchu, zónový izolační balíček PrimaLoft® pro termoregulaci v chladném počasí tě udrží v teple a tvarovaná vložka UltraCush™ s horní vrstvou OrthoLite® byla navržena tak, aby ses cítili pohodlně. Odolný kožený svrškek s vodoodpudivou úpravou navíc přináší ikonickou estetiku Vans do nekompromisního pohodlí v chladném počasí.

Ať už tě dobrodružství zavede na zasněžené vrcholky hor nebo na promáčenou stezku, můžeš vyrazit s vědomím, že je kždý šev umístěn záměrně tak, aby poskytoval maximální všestrannost. Koneckonců víme, že to nikdy nebylo o destinaci. Jde o příběhy, které na své cestě vytvoříš.


Kód: VN0A5HZZBLK#SPE-GU-BLK
Model SK8-HI od značky Vans z kategorie unisex boty. Kolekce 2022. Barva černá. Semiš, guma. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM