Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ANON FIGMENT SNB BRYLE - černá

ANON FIGMENT SNB BRYLE
Model FIGMENT od značky Anon z kategorie pánské zimní brýle. Barva černá + fialová/bílá. ICT,Triple Layer Face Foam, Channel Ventig.
Kód: 107591-004#BLK-BLU-LA

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

ANON FIGMENT SNB BRÝLE PÁNSKÉ

barva: černá

Vize optiky Anon je jednoduchá – je to styl života pro ty, kteří se nesnaží splynout s davem. Anon vyrábí brýle elegantní, městské, sportovní… Všechny vynikají svým kvalitním zpracováním a originálním designem

Kvalitní snowboardové/lyžařské brýle Anon, které by neměly chybět žádnému správnému sportovci. Brýle mají 100% ochranu proti UV záření a jsou odolné proti nárazu. Skla jsou opatřena prémiovým ICT anti-fog opláštěním pro dlouhotrvající jasnost. Dvojitá speciální pěna s fleece materiálem se dokonale přizpůsobí k vašemu obličeji a zajistí perfektní odvod potu. Cylindrické čočky – použití technologie vstřikování, snížení periferního zkreslení. Větrací kanálky jsou umístěné po obvodu rámu a ve sklech a zajišťují perfektní proudění vzduchu a odvádí vlhkost pryč od brýlí. Šířka rámu cca 90 mm. Lehký rám je vyroben z termoplastického polyuretanu. Perfektní kompatibilita s helmou. Zorník je lehce zrcadlový. Pohled skrze něj je oranžový. Kategorie slunečního filtru 2. Stupeň propustnosti světla 35%. Součástí balení látkový obal z mikrovlákna, který lze použít i jako hadřík na brýle. Asian Fit.

Podobné produkty

{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM