Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
VÁZÁNÍ BENT METAL LOGIC

Vázání bent metal logic - zelená

Model LOGIC od značky Bent metal z kategorie pánská snowboardová vázání. Kolekce 2017. Barva zelená. Polyuretan,aluminium. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánské vázání na snowboard Bent Metal Logic

je freestylové vázání, které nejlépe funguje s freestyle deskami a botami.

Vázání Bent Metal Logic má měkké patky a základnu, což dodává maximální kontrolu nad deskou. S několika stvořeními z probíhajícího uměleckého projektu Seana Genovese "Wandering Murder of Future Deads" rozvine Logic tvůj kreativní styl a udrží posouvání hranic na další úroveň ježdění.

DETAILY

FLEX

  • na stupnici od 1 (nejměkčí) do 10 (nejtvrdší) má Logic flex 4.

ZÁKLADNA

  • Flex Control Drive Plate / Bi-Axial - měkká bi-axiální vlákna vyztužená nylonovým vláknem pro rychlou odezvu a freestylovou flexibilitu.

PATKY

  • Ergonomic Highback - měkké uretanové patky pruží s tvými botami pro hladkou odezvu a freestylovou svobodu v jakémkoliv terénu.
  • Revolutionary Cube - uretanové tlumení, které umožňuje snadné a rychlé nastavení sklonu patky.

STRAPY

  • Light Form Ankle Strap - lehké a výkonné strapy s 3D zakřivením. Strapy jsou polstrovány IMEVA pěnou pro maximální komfort.

  • Light Form Toe Strap - tvarovaný přední strap, který drží přesně tam, kde má být. Dynamické přizpůsobení, nízká hmotnost, maximální výkon.

RÁČNY

  • Forged Aluminium Buckles - tvrzené, hliníkové ráčny s nízkou hmotností a plynulým chodem.

KOMPATIBILITA S VÁZÁNÍM

  • Pivot Disk - kompatibilní s 2 x 4 a The Channel™

BENT METAL LOGIC

 


Kód: 17BN013-M18#GRN
Model LOGIC od značky Bent metal z kategorie pánská snowboardová vázání. Kolekce 2017. Barva zelená. Polyuretan,aluminium. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM