Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNB KOMPLET NITRO RIPPER + CHARGER YOUTH

Snb komplet nitro ripper + charger youth - modrá

Model RIPPER od značky Nitro z kategorie dětské snowboardové komplety. Kolekce 2019. Barva modrá. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Dětský snowboardový komplet Nitro Ripper + vázání Nitro Charger

Snb komplet Nitro Ripper je nejzábavnější, ultra stabilní deska pro děti. Na trhu lze jen těžko sehnat snowboard, na kterém se budou vaše děti tak rychle zlepšovat.

Mladí drtiči svahů se na snowboardu Nitro Ripper zlepšují tak rychle, že brzy strčí do kapsy své učitele. S prohnutím Flat-Out Rocker prkno přirozeně pruží a umožňuje tak jezdcům všech velikostí pressovat, skákat, kárvovat, metat točky a hlavně smát se celý den.

Pružnost vázání Nitro Charger je vyladěna tak, aby sedla většině mladých šreďáků, hledajících pohodlné vázání, které s nimi pár let vydrží. Základna A-Frame, B.E.S.T. přední přezka a horní přezka Perfect FIT jsou lehce nastavitelné na stále rostoucí nohy. Patka Talon a tlumení EVA pořádně usadí botu a zefektivňují přenos síly z nohou na prkno a kontrolu.

 


Kód: N830467-001#137
Model RIPPER od značky Nitro z kategorie dětské snowboardové komplety. Kolekce 2019. Barva modrá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM