Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SNB KOMPLET NITRO PRIME SCREEN + STAXX

Snb komplet nitro prime screen + staxx - černá

Model PRIME od značky Nitro z kategorie pánské snowboardové komplety. Kolekce 2019. Barva černá. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánský snowboardový komplet Nitro Prime + vázání Nitro Staxx

Chceš se rychle a snadným způsobem naučit snowboardovat? Pak si vyber snowboardový komplet Nitro Prime Screen + vázání Nitro Staxx a máš vyhráno!

Snowboard Prime snadno ovladatelná a stabilní deska, které můžeš maximálně důvěřovat. S Directional tvarem, který pomáhá v progresi, je tenhle snowboard zábavný, ať už jezdíš kdekoliv. Mirně posunutý set back a chyby odpouštějící Flat-Out Rocker profil ti umožní tomuhle prknu důvěřovat a posunout úroveň ježdění pokaždé, když vyrazíš na hory. 

Snowboardové vázání Nitro Staxx využívá jednodílnou základnu, která zajistí perfektní fit a okamžitou reakci. Základna je vybavena měkkým EVA tlumením, které chrání na nerovném terénu. Vrchní strapy Contour Cut dokonale obejmou boty a poskytují celodenní komfort. Spodní B.E.S.T. strap je možno zapnout jak přes špičku, tak přes nárt. Staxx má středně tuhý flex, který se hodí pro allmountain jízdu v celém resortu. 


Kód: KN830442-001#152
Model PRIME od značky Nitro z kategorie pánské snowboardové komplety. Kolekce 2019. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM