0
SK8 LOŽISKA BRONSON Milton Martinez Pro

Sk8 ložiska bronson milton martinez pro - zelená

Model MILTON MARTINEZ od značky Bronson z kategorie skate ložiska. Kolekce 2021. Barva zelená. Kov. Více o tomto kousku
Tvoje cena 990 Kč
Registruj se a ušetři! 960 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 49 Kč
Skladem
Doručení na adresu: pondělí 25.9.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

SK8 LOŽISKA BRONSON Milton Martinez Pro

Smoookin’ Fast! Tyhle cool ložiska na první pohled inspirovaný značkou CREATURE, která si pro svou image zvolila křiklavě zelenou barvu. Řada G3 zaručuje rychlost a trvanlivost keramického oleje. Toto ložisko je nadupaný technologiema, takže nic podobnýho v železářství nehledej! Balení obsahuje 8ks ložisek.

Nech si poradit, jak vybrat správná ložiska!

Proč jsou ložiska Bronson Milto Martinez Pro Pro G3 lepší:

  • Deep Groove Raceways - kuličky se kutálí a sedí hlouběji v kanálku oběžné dráhy, což snižuje poškození při bočním nárazu. Povrch tak zůstává hladší a kuličky  volně projíždějí.
  • Stright Edge Frictionless Shields - bezdotykové gumové štíty zapadají hluboko do vnitřního okraje kroužku - snižují únik oleje a vniknutí nečistot a vlhkosti. Štíty jsou odolné a odnímatelné, snadno se čistí a znovu instalují.
  • Micro Groove Raceway Surfaces - samovyhlazovací, mikroskopické, lineární drážky, které zlepšují prokluz kuliček a mazání. Drážky eliminují stojatou vlnu maziva před valivou kuličkou a tím zvyšují otáčky. 
  • Max Impact Cage Design - silná nylonová klec cirkuluje olej a udržuje kuličky přesně rozmístěné. Klec je navržena tak, aby udržovala olej a zajišťovala nepřetržité mazání kuliček.
  • Balls Out Technology - pro optimální rychlost nainstaluj ložiska s určenou orientací kuliček - výsledkem je vysoká rychlost a přesné držení ložiska, které se při rotaci déle točí.
  • High Speed Ceramic Oil - olej je smíchán s nano-keramickými sloučeninami pro delší životnost a vyšší rychlost. Přísady, které odolávají rzi, vlhkosti a oxidaci.
  • Factory Fresh Quality -  100% ruční, dvojitá kontrola. Před konečným mazáním jsou ložiska 3x vyleštěna a ulrazvukem promyta rozpouštědlem. Ložiska jsou zabalena ve smršťovací fólii neplněné dusíkem - snižuje se tak oxidace kovu a olejů, dokud nejsou připraveny na jízdu.

 


Kód: D33531294#112939
Model MILTON MARTINEZ od značky Bronson z kategorie skate ložiska. Kolekce 2021. Barva zelená. Kov. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit