Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SK8 KOMPLET JART Classic

Sk8 komplet jart classic - oranžová

Model CLASSIC od značky Jart z kategorie skate komplety. Kolekce 2020. Barva oranžová. Dřevo, kov, uretan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Skate komplet Jart Classic

Skateboardy Jart ze Španělska jsou známé kvalitním zpracováním a nejlepším poměrem cena/výkon. Výroba je také zaměřena na dodržování mezinárodních směrnic o ochraně životního prostředí.

Sk8 komplet Jart Classic se šířkou 8.0" je optimální pro jakýkoliv styl skateboardingu. Můžeš ho vytáhnout do streetu a skateparku, stejně jako do bowlu nebo mini rampy. Deska má klasický tvar s mírně delší špičkou a středně vysokým concavem.

Deska, trucky a kolečka spolu skvěle fungují. Kola jsou ideální pro hladký beton lokálního skateparku nebo oblíbeného skate spotu, trucky snadno zatáčí a jsou velmi stabilní. Konstrukce desky je zhotovena ze 7 vrstev kvalitního javorového dřeva. 

Komplet je z továrny smontován, takže s ním můžeš vyrazit jezdit hned po vyndání z krabice.

DETAILY

  • šířka: 8.0"
  • délka: 31.85"
  • concave: nízký
  • kolečka: 52mm/100A
  • trucky: Iron 5.25"
  • ložiska: Jart ABEC 7

Kód: JACO0020A006#006
Model CLASSIC od značky Jart z kategorie skate komplety. Kolekce 2020. Barva oranžová. Dřevo, kov, uretan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM