Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
SK8 KOMPLET JART CLASSIC

Sk8 komplet jart classic - fialová

Model CLASSIC od značky Jart z kategorie skate komplety. Kolekce 2019. Barva fialová. Dřevo, kov, uretan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Skate komplet Jart Classic

Skateboardy Jart ze Španělska jsou známé kvalitním zpracováním a nejlepším poměrem cena/výkon. Výroba je také zaměřena na dodržování mezinárodních směrnic o ochraně životního prostředí.

Sk8 komplet Jart Classic se šířkou 7.6" je optimální pro technický skateboarding ve streetu a ve skateparku. Můžeš ho vytáhnout do streetu a skateparku, stejně jako do bowlu nebo mini rampy. Deska má klasický tvar s mírně delší špičkou a nízkým concavem.

Deska, trucky a kolečka spolu skvěle fungují. Kola jsou ideální pro hladký beton lokálního skateparku nebo oblíbeného skate spotu, trucky snadno zatáčí a jsou velmi stabilní. Konstrukce desky je zhotovena ze 7 vrstev kvalitního javorového dřeva. 

Komplet je z továrny smontován, takže s ním můžeš vyrazit jezdit hned po vyndání z krabice.

DETAILY

  • šířka: 7.6"
  • délka: 31.6"
  • kolečka: 50mm/100A
  • trucky: Iron 5" High
  • ložiska: Jart ABEC 7

 


Kód: JACB9A01X#03
Model CLASSIC od značky Jart z kategorie skate komplety. Kolekce 2019. Barva fialová. Dřevo, kov, uretan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

AKCE TÝDNE + DOPRAVA ZDARMA To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM