0
PONOŽKY STANCE SPACER CREW WMS

Ponožky stance spacer crew wms - zelená

Model SPACER od značky Stance z kategorie dámské ponožky. Kolekce 2018. Barva zelená. Bavlna, polyester, elastan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Ponožky Stance Spacer Crew WMS

Tyhle ponožky zajistí nejen závistivé pohledy okolí, ale i to, že zůstanou vytažený přesně tam kde chceš, ať v nich budeš dělat cokoliv. A to nám zní jako něco, co se dá jenom těžko překonat.

 

Firma Stance byla založena roku 2009 v Kalifornii, aby změnila pohled na ponožky, které byly do té doby jako módní doplněk spíše opomíjeny. Stance již patří mezi zavedenou klasiku, nejen díky zajímavým motivům, ale i díky kvalitnímu zpracování a zesílení v namáhaných oblastech okolo paty a špičky. Oblíbenost ponožek dokazuje mnoho originálních kolaborací se známými umělci, ale i fakt, že Stance byly v roce 2016 jmenovány oficiálními ponožkami americké basketbalové ligy NBA. A stejně dobře jako ponožky umí Stance i spodní prádlo, nebo plavky.


Kód: W515C18SPA#LBL
Model SPACER od značky Stance z kategorie dámské ponožky. Kolekce 2018. Barva zelená. Bavlna, polyester, elastan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM