Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
PONOŽKY BURTON EMBLEM MDWT

Ponožky burton emblem mdwt - bílá

Model EMBLEM od značky Burton z kategorie pánské ponožky na snowboard. Kolekce 2019. Barva bílá. 61% akryl, 28% nylon, 9% polypropylen, 2% elastan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Snowboardové ponožky Burton Emblem Midweight

Kdy se z ponožek stává něco víc, než jen ponožky? V jakém bodě se z něčeho, co nosíš na nohou stane něco, bez čeho nemohou tvoje nohy žít? 

Snowboardové ponožky Burton Emblem propojují hranici mezi totálním komfortem a absolutní závislostí. Rychle schnoucí, prodyšná a středně zateplená směs a startegicky umístěné odpružení z nich dělá ponožky na snowboard, které můžeš používat v průběhu celé sezóny. Proužek Stay-High zabraňuje sklouzávání, zatímco strategické zesílení na místech s vysokým opotřebením prodlužuje životnost. 


Kód: 10068106250W19#CAN
Model EMBLEM od značky Burton z kategorie pánské ponožky na snowboard. Kolekce 2019. Barva bílá. 61% akryl, 28% nylon, 9% polypropylen, 2% elastan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM