Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
HURLEY O&O SOLID PENĚŽENKA

Hurley o&o solid peněženka - hnědá

Model O&O SOLID od značky Hurley z kategorie pánské peněženky. Kolekce 2014. Barva hnědá. 100% polyuretan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

HURLEY SOLID PÁNSKÁ PENĚŽENKA

Barva: hnědá

Materiál: 100% polyuretan

Láska k oceánu a jeho proměnám – to jsou dva základní kameny značky Hurley. Jejím hlavním cílem bylo už od prvopočátku spojení různých kultur a dosažení snů z mládí. Právě plážová kultura, hudba a umění se k tomu staly těmi nejlepšími prostředky.

Proto se Hurley rozhodl tyto spojovací motivy promítnout i do svých výrobků. Hurley vyrábí kvalitní pánské, dámské i dětské oděvy, kraťasy na surfování, oblečení, doplňky, obuv, sandále, batohy a tašky – a svou laťku se snaží neustále zvyšovat.

Pánská peněženka Hurley v elegantním jednoduchém stylu. Uvnitř je přihrádka na bankovky, přihrádky na doklady i kreditky a kapsa. Jednoduché logo značky Hurley. Rozměry jsou cca 11 x 8 x 1.5 cm.

 


Kód: AMWAOOS#CHO
Model O&O SOLID od značky Hurley z kategorie pánské peněženky. Kolekce 2014. Barva hnědá. 100% polyuretan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM