0
HELMA SNB ANON AUBURN MIPS WMS

Doprava zdarma -30 %

Helma snb anon auburn mips wms - zelená

Model AUBURN od značky Anon z kategorie dámské helmy. Kolekce 2020. Barva zelená. Polykarbonát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 2 730 Kč
Původní cena 3 900 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 328 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: čtvrtek 30.5.
Vyzvedni dnes na těchto prodejnách (0 ks)

Dámská helma na snowboard Anon Auburn MIPS

Dámská přilba Anon Auburn MIPS má vstřikovanou In-Mold konstrukci pro maximální pohodlí s elegantním, nízkoprofilovým designem. Několik větracích otvorů propuští čerstvý vzduch pro celodenní komfort a zamezení mlžení brýlí. Pomocí Auto-Adjust Fit systému lze nastavit optimální obvod, zatímco Fidlock® systém zapínaní umožní snadné zapínání a rozepínání pomocí jedné ruky a to i v rukavici. Fleecová podšívka s dlouhým vlasem pak zajistí tepelný komfort a odvod přebitečné vlhkosti.

DETAILY

  • hmotnost: 410g
  • MIPS Multidirectional Impact Protection - revoluční technologie, která napodobuje vlastní ochranný systém mozku. Vrstva MIPS s nízkým třením umožňuje klouzání helmy vzhledem k hlavě, čímž zvyšuje ochranu mozku před rotační silou, způsobenou šikmými nárazy. Velmi jednoduché a velmi efektivní.
  • In-Mold Shell Construction - konstrukce ze vztřikovaného polykarbonátu s EPS vložkou pro maximální pohodlí.
  • Passive Ventilation - pasivní ventilační kanály integrované do přilby nasávají čerstvý vzduch vpředu a vytáhnou vlhkost zezadu. Tyto vestavěné kanály pomáhají udržovat brýle nezamlžené a pomáhají udržovat optimální klima po celý den.
  • Fidlock® Snap Helmet Buckle - ultra rychlé a bezpečné zapínání. Magnetická přezka umožňuje zapínání a rozepínání pomocí jedné ruky a to dokonce v rukavicích.
  • certifikace: CE 1077B, ASTM 2040

Kód: 20362101373W19#TIG-SEA
Model AUBURN od značky Anon z kategorie dámské helmy. Kolekce 2020. Barva zelená. Polykarbonát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit