0
CHRÁNIČE TSG BASIC-SET

Chrániče tsg basic-set - modrá

Model BASIC SET od značky TSG z kategorie unisex . Kolekce 2021. Barva modrá. 42% polyethylen, 25% eva, 15% polyester, 10% bavlna, 5% guma, 3% nylon. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

set chráničů TSG BASIC-SET

Tato sada chráničů, typu „vše v jednom“, zahrnuje sadu chráničů kolen, chráničů loktů a chráničů zápěstí pro začátečníky. Loketní a kolenní chrániče jsou opatřeny pěnou z EVA materiálu a PE krytkami, které poskytují ochranu před nárazy a odřením. Chrániče zápěstí stabilizují ruce a zápěstí pomocí plných pásků a dlaňové dlahy.

  • - Hardshellové podložky snižují tření o zem v případě pádu. Maximální ochrana před nárazy často spojenými s kameny a jinými předměty nacházejícími se na rozmanitém terénu nebo před pádem z velkých výšek na betonové nebo dřevěné rampy.
  • - EVA poskytuje skvělé vlastnosti pohlcování nárazů, odolnost proti prasklinám a houževnatost za nízkých teplot. Může být použit ve více vrstvách pro solidní výkon.

A proč vybrat chrániče od TSG, ti ukáže Pontus Björn na youtube @WhatIRide:PontusBjörn

 


Kód: D76027S18#199-NB-DY
Model BASIC SET od značky TSG z kategorie unisex . Kolekce 2021. Barva modrá. 42% polyethylen, 25% eva, 15% polyester, 10% bavlna, 5% guma, 3% nylon. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty