Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
BATOH FJALLRAVEN KANKEN

Batoh fjallraven kanken - zelená

Model KANKEN od značky Fjällräven z kategorie unisex batohy. Kolekce 2019. Barva zelená. Vinylon. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Batoh Fjallraven Kanken

Fjallraven Kanken je legendární batoh, který byl uveden na trh v roce 1978 s primárním posláním - šetřit záda školních dětí. Je to menší batoh do školy s objemem 16 litrů a jednou hlavní kapsou se zipem, kterým lze otevřít celý hlavní prostor. Díky tomu je značně usnadněné vyndavání a ukládání věcí do batohu. Vpředu má batoh Fjallraven Kanken menší kapsu na zip a na bocích dvě kapsy na nápoje. Disponuje také madlem pro nošení v ruce, úzkými ramenními popruhy a vyztuženým zádovým panelem. Na zádech má batoh odjímatelnou podložku na sezení.

Vznik školního batohu Fjallraven Kanken

Kanken, batoh s jednoduchými a jasně určenými funkcemi, byl uveden na trh v roce 1978. Jeho primárním posláním bylo šetřit záda školních dětí. Problémy se zády se začaly objevovat stále častěji u mladších lidí v době, kdy byly populární tašky přes rameno. Batoh Kanken se brzy stal běžnou součástí života předškolních a školních dětí po celé zemi. Myšlenka používání batohů pro denní použití se rychle ujala a žije i dnes. Batoh Kanken je stále populární a je možné jej označit za vynikající volbu pro cestu do školy, pohyb v přírodě, dojíždění do práce na kole. Vyrobili jsme jej pro vás z odolného, lehkého materiálu Vinylon F, velký hlavní prostor opatřili velkým vstupem na zip, který usnadňuje vyndávání a ukládání věcí. Na boky přidali dvě kapsy a jednu kapsu se zipem dopředu. Madlo na vrch a úzké, měkké ramenní popruhy. Nezapomněli jsme ani na reflexní logo. Výška 38cm, šířka 27cm, hloubka 13cm.


Kód: F23510#620-GRE
Model KANKEN od značky Fjällräven z kategorie unisex batohy. Kolekce 2019. Barva zelená. Vinylon. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM