0
BATOH DAKINE CONCOURSE TOPLOADER

Batoh dakine concourse toploader - černá

Model CONCOURSE TOPLOADER od značky Dakine z kategorie unisex batohy. Kolekce 2020. Barva černá. 60% nylon 40% polyester. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

BATOH DAKINE CONCOURSE TOPLOADER

Pro milovníky čistých tvarů je zde batoh CONCOURSE TOPLOADER.

Do hlavní kapsy se dostaneš buď dvousměrným YKK zipem v horní části, kde se nachází prostor na tablet a síťka na zip, nebo zboku, kde je zároveň polstrovaná kapsa na 15" notebook. Z druhé strany je nízkoprofilová kapsa na láhev a v přední části jsou ještě dvě téměř neviditelné kapsičky na zip. Samozřejmostí je fleecová kapsička na brýle.

Záda jsou pevná a polstrovaná s pásem na upevnění k madlu kufru. Popruhy ergonomicky tvarované s výškově nastavitelným hrudním pásem. 

Voděodolnost zabezpečuje materiál X-Pac™ - původně vyvinutý na výrobu závodních plachet, které musí být lehké a zároveň dostatečně pevné, aby vydržely silný nápor větru a vody. Ve spojitosti s mimořádně kvalitním šitím, kterým jsou batohy Dakine proslulé, získáme produkt, který bude sloužit dlouho a spolehlivě.

DETAILY

Objem: 32l

Rozměry: 55 x 34 x 28cm

 


Kód: 10003243X-W21#VX21
Model CONCOURSE TOPLOADER od značky Dakine z kategorie unisex batohy. Kolekce 2020. Barva černá. 60% nylon 40% polyester. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit