Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Způsoby a ceny dopravy

PPL Česká pošta Osobní převzetí Kurýrní služba  - Boardstar (pouze Praha)

Do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky

(Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – do tří pracovních dnů, od potvrzení objednávky)

Do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky

(Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – do tří pracovních dnů, od potvrzení objednávky)

Ihned po potvrzení objednávky

na daném obchodě

Při potvrzení objednávky do 9 hodin, dodání tentýž den. Od 9 hodin následující pracovní den.

(Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – dodání o den déle)

Nad 900 Kč doprava zdarma Nad 2.500 Kč doprava zdarma 12% sleva na prodejně Nad 3.000 Kč doprava zdarma
99 Kč 99 Kč zdarma 139 KčPPL
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka se ihned vyřídí, zboží bude připraveno k expedici okamžitě po jejím přijetí.U objednávek z mimopražských obchodů, je termín dodání o den delší, oproti dodání z pražských obchodů.

Další krok je předávka zboží firmě PPL, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu PPL kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma PPL doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin. Jestliže nebudete doma, pak se firma PPL prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení, případně potvrdí výši dobírky. (Jestliže jste neplatili on-line platební kartou.)

Jestliže u nás nakoupíte za 900 Kč a více, máte možnost bezplatně využít PPL.

 

PPL Soukromá adresa

  • celostátní expresní přeprava balíkových zásilek na soukromé adresy (B2C doručení)
  • proaktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů
  • maximální hmotnost zásilky 50 kg
  • maximální délka zásilky (nejdelší strana) 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm
  • standardní doručení následující pracovní den 8:00 – 18:00 hod.
  • ve vybraných lokalitách možnost výběru z denního (8:00 – 18:00 hod.) nebo večerního doručení (17:00 - 21:00 hod.) – večerní doručení je možné pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete zde
  • pojištění do hodnoty 50 000 Kč v ceně přepravného a možnost dalšího připojištění (více info zde)
  • možnost objednat svoz i doručení zásilky na libovolnou adresu
  • možnost zaslat zásilku na dobírku nebo kombinace s produktem Dokumenty zpět(veškeré dokumenty, které musí být podepsány příjemcem a následně zaslány zpět na adresu zasílatele = vhodné např. pro smlouvy)
  • možnost inkasa dobírky (platební kartou nebo v hotovosti)

 

Sledování zásilky
Po předání Vámi objednaného zboží firmě PPL dostanete e-mail s potvrzením předávky a s 11-ti místným číslem zásilky. Toto číslo zadejte na webové stránky PPL, pak můžete neustále kontrolovat pohyb objednaného zboží.

Převzetí a reklamace
Ihned po příjezdu kurýra firmy PPL se ujistěte, že je obal objednaného zboží v pořádku. V opačném případě má kurýr povinnost tuto vadu oficiálně zaznamenat do přepravního listu, až pak můžete převzít zásilku. Zboží uvnitř zkontrolujte po odjezdu kurýra a v případě jakékoli vady kontaktujte přepravní firmu PPL prostřednictvím čísla zásilky. Poškozené zboží musíte nahlásit do 72 hodin po jeho převzetí, pak máte právo na sepsání zápisu o škodě.

Poštovné při zasílání do ČR  – PPL
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 99 Kč. V případě nákupu nad 2.500 Kč poštovné neplatíte.

 

Poštovné při zasílání na Slovensko  – PPL Slovensko
Poštovné v případě dodání zboží prostřednictvím firmy PPL  je 215 Kč. V případě nákupu nad 2500 Kč / 100 EUR poštovné neplatíte. Bankovní spojení pro platby ze Slovenska: Banka ČSOB a.s. , SWIFT: CEKOCZPP, CZIBAN: CZ86 0300 0000 0002 1470 0571

Poštovné při zasílání do EU (mimo ČR a Slovensko) – Různí dopravci
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo území České republiky a Slovenska. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 500 Kč / 20 EUR. 

Poštovné při zasílání mimo EU
Dopravní společnosti PPL a DHL můžete využít i v případě, že chcete zásilku doručit mimo země EU. Pak se poštovné liší podle cílové destinace, většinou se pohybuje kolem částky 2000 Kč / 80 EUR.


Česká pošta
V případě platby při převzetí činí poštovné 99 Kč, částku platíte při převzetí zboží. Jestliže používáte platební kartu, pak poštovné činí 99 Kč a částku platíte při objednávce zboží.

Doručení zásilky očekávejte nejpozději do 3 pracovních dnů. Jestliže v okamžiku doručení nebudete doma, bude objednávka odvezena na nejbližší poštu a ve schránce naleznete písemné vyzvání k vyzvednutí zásilky. Počínaje tímto okamžikem máte jeden týden na vyzvednutí zboží, v opačném případě bude zásilka odeslána zpět a Vaše objednávka bude zrušena. U objednávek z mimopražských obchodů, je termín dodání o den delší, oproti dodání z pražských obchodů.

Jestliže nás kontaktujete, můžeme obnovit zrušenou objednávku a zboží poslat podruhé. V případě jakýchkoli dotazů či problémů se obraťte na zákaznický servis (proklik na kontakty).

Jestliže u nás nakoupíte za 2.500 Kč a více, máte možnost bezplatně využít Českou Poštu.

Kurýrní servis – Boardstar
Tuto službu můžete využívat pouze na území Prahy, umožňuje nejrychlejší doručení zásilky. Jestliže byla Vaše objednávka přijata do 9 hodin, pak se k Vám zásilka dostane ten samý den. Jestliže byla objednávka přijata až po 9:00, bude Vám zboží doručeno nejpozději druhý pracovní den. Zboží z mimopražských obchodů a skladu Represent – dodání o den déle.

Cena kurýra činí 139 Kč.

Jestliže u nás nakoupíte za 3.000 Kč a více, máte možnost bezplatně využít kurýrní servis.


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM