Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

VÁZÁNÍ UNION MILAN WMS - bílá

VÁZÁNÍ UNION MILAN WMS

Popis 

Dámské snowboardové vázání Union Milan

Jamie Anderson je jedna z nejúspěšnějších snowboardistek všech dob a vázání Union Milan je její volba pro all-mountain a freestyle ježdění ve snowparku.

Vázání má specifický tvar pro dámskou ergonomiku a CP3 patky, které zajistí lepší podporu a kontrolu při pressování a intuitivní zatáčení. Patentovaný Union mini Disc má pouze 5% kontakt s deskou, což má za následek přirozenou pružnost desky. Ve spojení s Duraflex MD základnou vatváří Milan lehoučké a hravé vázání, které využijí jak začínající snowboardistky, tak profesionální riderky. 

Boarding for Breast Cancer (B4BC) je nezisková organizace, která obhajuje včasnou detekci a zdravý, aktivní životní styl, jako nejlepší prostředek pro prevenci rakoviny prsu. Z každého prodaného páru vázání Union Milan, dává společnost Union 2% této organizaci

DETAILY

URČENÍ

  • pro začínající až profesionální snowboardistky.
  • all-mountain / freestyle ježdění.

ZÁKLADNA

  • Duraflex MD Milan - základna ze vstřikovaného duraflexu, který udržuje konzistentní flex v širokém rozmezí nízkých teplot. Na tento druh nylonu má značka Union výhradní práva, takže ho nenajdeš na žádném jiném vázání. 
  • Multi-Density Thermoformed EVA Bushings - odpružení pod nohama, které chrání nohy při dopadech a na nerovném terénu. Na rozdíl od konkurence, která používá uretan, gumu nebo jiné materiály, které křehnou a mění barvu, tento materiál funguje stále stejně, sezónu po sezóně.

PATKY

  • CP3 Lady - patky, které nejen skvěle vypadají, ale jsou také neuvěřitelně lehké, komfortní a hodí se do jakéhokoliv terénu. Patky, které původně navrhl Gigi Rüf pro vázání Union Contact Pro, byly předesignované pro dámskou ergonomiku a styl ježdění.

STRAPY

  • Classic Lite Ankle Strap - lehoučké a super pohodlné strapy s vícevrstvím jádrem, které rovnoměrně rozdělují tlak a udržují boty tam, kde mají být.
  • UltraGrip Toe Strap - přední strapy, které můžeš zapnout jak přes špičku, tak přes nárt. Strapy jsou vybaveny termoplastickým, protiskluzným materiálem tak, aby strapy drželi tam, kde mají být.

RÁČNY

  • Aluminium Ratchets - kvalitní hliníkové ráčny, které se snadno ovládají, ať už při nastupování nebo při vystupování.

SYSTÉM MONTÁŽE

  • vázání Union Milan je kompatibilní se systémem 4x2 a The Channel.

Podobné produkty

Mikiny a trika se slevou až 40 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM