Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

SMITH PROPHECY SNB BRYLE - bílá

SMITH PROPHECY SNB BRYLE
Model PROPHECY od značky Smith z kategorie pánské zimní brýle. Barva bílá + černá. ICT,Triple Layer Face Foam, Channel Ventig.
Kód: E902543#WHT-POL

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

SMITH PROPHECY SNB PÁNSKÉ BRÝLE

Barva: bílá

Smith Optics je společnost s více než 40ti-letou tradicí s výrobou očních doplňků, které jsou vyráběny tak, aby si v každé situaci udržely své perfektní vlastnosti. Jejich produkty se vyvíjejí, jejich heslem zůstává stále to samé. Pokračují v nabízení nejmodernějších a technologicky nejdokonalejších produktů na trhu

Brýle Smith Prophecy nejlépe definuje skvělá integrace s přilbami Smith. Brýle dokonale kopírují tvar helmy a nevzniká tak žádný otevřený prostor v oblasti čela pro průnik chladného vzduchu. Vnitřní prostor brýlí je dostatečně veliký i pro dioptrické brýle. Rám brýlí je proto pro nožičky dioptrických brýlí v oblasti spánků speciálně upraven. Medium/Large Fit Díky větším rozměrům poskytují skvělý zorný úhel a neomezují periferní vidění.

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM