Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

SMITH PHENOM ORANGE SNB BRYLE - oranžová

SMITH PHENOM ORANGE SNB BRYLE
Model PHENOM ORANGE od značky Smith z kategorie pánské zimní brýle. Kolekce 2013. Barva oranžová + černá/hořčicová/růžová. Thermoplastic polyurethan.
Kód: 6333AC99BY#ORG-RED

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

SMITH PHENOM ORANGE SNB BRÝLE

Barva: černá / oranžová / hořčicová / růžová

Smith Optics je společnost s více než 40ti-letou tradicí s výrobou očních doplňků, které jsou vyráběny tak, aby si v každé situaci udržely své perfektní vlastnosti. Jejich produkty se vyvíjejí, jejich heslem zůstává stále to samé.

Unisex brýle Smith, model Phenom. Střední velikost brýlí. Sférická skla Carbonic-X s technologií TLT Optics – přináší vynikající odolnost skla proti poškození nebo poškrábání. Zároveň projasňuje výhled a zvyšuje kontrasty. Povrch s úpravou FOG-X proti mlžení. Technologie TLT Optics reguluje nežádoucí lomy světla. Technologie Vaporator s filtrem PorexTM - revoluční mikroporézní filtr Porex umožňuje molekulám vody, aby opouštěly brýle, zatímco brání vnější vlhkosti vniknout dovnitř.

Podobné produkty

Mikiny a trika se slevou -30 % To chci!
{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM