Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

SMITH I/OS SNB BRYLE - rubínová

SMITH I/OS SNB BRYLE
Model I/OS od značky Smith z kategorie pánské zimní brýle. Kolekce 2013. Barva rubínová + černá/bílá. Thermoplastic polyurethan.
Kód: 6448EF99B7#VIO-BLK

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

SMITH I/OS SNB BRÝLE

Barva: rubínová

Brýle Smith, model I/OS, brýle s rychloupínacím systémem zorníku. Technologie Vaporator s filtrem Porex™ - revoluční mikroporézní filtr Porex umožňuje molekulám vody, aby opouštěly brýle, zatímco brání vnější vlhkosti vniknout dovnitř. Sférická skla Carbonic-X s technologií TLT Optics. Technologie Carbonic-X přináší vynikající odolnost samotného skla proti poškození nebo poškrábání. Vnitřní povrch je ošetřen speciální úpravou 5x Anti-Fog, která omezuje nežádoucí mlžení brýlí až 5x účinněji. Zároveň projasňuje výhled a zvyšuje kontrasty. Technologie TLT Optics reguluje nežádoucí lomy světla při jejich průchodu sklem a zajišťuje optimální výhled bez tvarových deformací. Třívrstvá, obličejová pěna Driwix. Systém rychlého a jednoduché nastavování pásku brýlí QuikFit. Na vnitřní straně ultra širokého pásku silikonový pás pro dobrou kompatibilitu s helmou. Větrání v rámu brýlí zabraňuje zamlžení zorníku.

Podobné produkty

BLACK FRIDAY To chci!
{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM