Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Mikiny DC - výprodej

Položek: 9

DC mikiny

DC mikiny jsou ideální jak ke klasickému užití, tak ke sportování. V létě můžete mikiny DC použít za chladnějšího počasí, v zimě pak jako druhou vrstvu pod bundu. Mikiny DC poskytují kvalitní materiály a skvělé potisky, typické pro značku DC. V nabídce narazíte jak na mikiny DC s kapucí i bez, na zip i přes hlavu. Kromě pánských mikin DC zahrnuje nabídka i DC mikiny dámské a DC mikiny dětské.

 

O značce DC Shoes

Založena Kenem Blockem a Damonem Wayem v roce 1993, DC Shoes se stala rychle rostoucí společností a leaderem v oblasti technických bot na skateboard a stala se vyhlášenou společností v oblasti akčních sportů.

Dnes je značka globálním producentem dámského a pánského oblečení pro volný čas a akční sporty, stále vyrábí velmi kvalitní boty DC na skateboard i pro volný čas, produkuje také vybavení na snowboard, snowboardové boty DC a další doplňky.

Jako jeden ze základních kamenů strategie značky, vybudovala světový team profesionálních sportovců v oblasti skateboardingu, snowboardingu, surfingu, BMX, motokrosu a rally, kteří ilustrují a propagují značku, vyvíjejí své vlastní signované produkty a celkově mají na značku užitečný vliv. 

Skateboard team DC Shoes

Steve Berra, Chris Cole, Rob Dyrdek, Colin McKay, Josh Kalis, Nyjah Huston, Mikey Taylor, Mike Mo, Matt Miller, Wes Kramer, Danny Way, Evan Smith, Felipe Gustavo.

DC Shoes snowboard team

Devun Walsh, Iikka Backstrom, Lauri Heiskari, Travis Rice, Ryan Tiene

 
 

Surf team DC Shoes

Clay Marzo, Mitch Colebon, Jullian Wilson, Craig Anderson

 

DC Shoes BMX team

Corey Bohan, Chris Doyle, Edwin De La Rosa, Rob Wise, Mike Clark, Brett Banasiewicz, Craig Mast, Anthony Napolitan, Kelly Bolton, Alfredo Manusco, Ryan Jordan, Stevie Churchill, Brad Simms.

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM