Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Kšiltovky a klobouky Metal Mulisha

Položek: 9

Metal Mulisha kšiltovky

Kšiltovky Metal Mulisha patří mezi nejprodávanější produkty značky. Skvěle se nosí a jejich designy, inspirované v adrenalinových moto sportech, jsou originální a nepřehlédnutelné. Kšiltovky Metal Mulisha jsou tu pro všechny, kdo mají rádi moto sporty, ale i pro všechny, kdo chce kvalitní pokrývku hlavy.

 

Metal Mulisha historie

V roce 1998 založili Brian Deegan a Larry Linkogle něco, co se stalo největším a nejrespektovanějším freestyle motocrossovým teamem. Team se stal známým díky vyhráváním závodů, pokořováním světových rekordů a vymýšlením nových triků v oblasti freestyle motokrosu. 

To co začalo jako parta kamarádů, která se projíždí na dirt biku a soutěží mezi sebou, kdo udělá lepší trik, se rozrostlo v uznávanou a respektovanou značku v oblasti akčních sportů - METAL MUSHA.

V roce 1990 se Brian rozhodl přijít na trh s nekonformním oblečením, které zahrnuje designová trička, mikiny, boardshorty, kalhoty, kšiltovky, kraťasy a další doplňky, které vyjadřují rebelujícího ducha majitele.

Metal Mulisha se s velkým úspěchem účastní nejprestižnějších závodů, jako jsou Red Bull X Fighters, Rock Star Mayhem Tour, nebo Dew Tour.

Team Metal Mulisha je našláplý nejznámějšími jmény v oblasti FMX, jako např. Jackson Strong, Jimmy Fitzpatrick, Larry Linkogle, Ronnie Fast, nebo Wes Agee.

Co všechno Metal Mulisha jezdci na motorkách umí, se můžete podívat v následujícím videu.

 

 

Batohy se slevou -30% To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM