Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0
HURLEY SOLID ENTRY PENĚŽENKA

Hurley solid entry peněženka - hnědá

Model SOLID ENTRY od značky Hurley z kategorie pánské peněženky. Kolekce 2014. Barva hnědá. Polyuretan. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

HURLEY SOLID ENTRY PÁNSKÁ PENĚŽENKA

Barva: černá

Materiál: 100% polyuretan

Láska k oceánu a jeho proměnám – to jsou dva základní kameny značky Hurley. Jejím hlavním cílem bylo už od prvopočátku spojení různých kultur a dosažení snů z mládí. Právě plážová kultura, hudba a umění se k tomu staly těmi nejlepšími prostředky.

Proto se Hurley rozhodl tyto spojovací motivy promítnout i do svých výrobků. Hurley vyrábí kvalitní pánské, dámské i dětské oděvy, kraťasy na surfování, oblečení, doplňky, obuv, sandále, batohy a tašky – a svou laťku se snaží neustále zvyšovat.

Pánská peněženka Hurley v elegantním jednoduchém stylu. Uvnitř je přihrádka na bankovky, přihrádky na doklady i kreditky a kapsa. Jednoduché logo značky Hurley. Rozměry jsou cca 11 x 8 x 1.5 cm.

 


Kód: AMWASLDE#CHO
Model SOLID ENTRY od značky Hurley z kategorie pánské peněženky. Kolekce 2014. Barva hnědá. Polyuretan. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM