Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Hledá se hvězda kamennýho shopu!

Baví tě skate a snowboard? Streetwear? Nebo chceš prostě jenom pohodovej job na skvělý adrese, za kterej dostaneš slušně zaplaceno? Nejstylovější crew v Praze hledá nový členy. Takže jestli se chceš přidat, čti dál.

30.10.2018 611 0

Hvězda kamennýho shopu (aka prodavač // asistent prodeje)

Kdo jsme?

– Jestli jsi o nás nějakym záhadnym způsobem ještě neslyšel, rádi se ti představíme. Jsme BoardStar.cz, jeden z největších skate ‘n’ streetwearovejch e-shopů v Česku. K tomu máme v Praze takovou rodinu, kterou tvoří 5 kamennejch prodejen. A právě do nich teď hledáme fresh posily. Přidáš se k nejstylovější crew v Praze?

Koho hledáme?

– Boardstáří rodina je otevřená všem. Takže je nám celkem jedno, jestli jseš kluk nebo holka. Jestli jsi mladej jenom v duši, nebo i v občance. Jestli jseš malej, velká, pruhovanej nebo uplně „normální“. Stačí, když budeš mít chuť přidat se k nám. A vytvářet s náma hravou streetwearovou kulturu.

Tohle může bejt i tvůj „kancl“.

Joo, umíme si to udělat hezký.

Co u nás dostaneš?

– Flexibilní pracovní dobu. Sám si vybereš, jaký dny chceš pracovat.

– Slušný peníze. Nejsme charita, takže peníze nerozdáváme jen tak. Ale zaslouženou odměnu u nás dostaneš vždycky.

– Práci na dobrý adrese. Všech 5 shopů je ve skvělejch lokacích. Náměstí Republiky, Myslíkova, Palackýho náměstí, Ípák a Letná. Musíme psát něco víc?

– Místo v dobrý partě, která tě vezme takovýho, jakej jseš. A to je mnohem víc, než všechny ty klasický inzerátový kecy o „vynikajícím kolektivu“.

– Stylový prostředí. Protože koukat na hnusnou stěnu nebaví asi nikoho. U nás se budeš pohybovat jenom mezi stylovym oblečením. Tvý oči ti budou vděčný.

– Pohodovej přístup. Jasně, svý povinnosti si plnit musíš. Ale zbytečný hroty taky úplně nemusíme. Takže jestli jseš v pohodě, nemusíš se ničeho bát.

Komu napsat?

– Jseš rozhodnutej? Nebo by ses jenom rád dozvěděl nějaký další info? Napiš mail na liborsamek@seznam.cz. A jestli máš zájem, přihoď do přílohy rovnou i životopis.

 

Těšíme se na další seznámení,

Tvoje BS Crew


BLACK FRIDAY To chci!
{cjaffil_pixel} {rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM