Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

HATCHEY BASE PATERAK SNB CHRANICE - šedá

HATCHEY BASE PATERAK SNB CHRANICE
Model BASE od značky Hatchey z kategorie snow chrániče. Kolekce 2013. Barva šedá + černá/modrá. Polyester, nylon, polykarbon.
Kód: E130705#BLK

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

Chránič páteře HATCHEY BASE

  • Materiál: polyester, nylon, polykarbon
  • Certifikát: CE EN 1621
  • velmi tenký páteřák díky nízkému profilu polykarbonátových dílů
  • prodyšná a flexibilní konstrukce
  • odnímatelná vnitřní vložka

Česká značka Hatchey je na trhu od roku 2006 a od té doby vyrábí pod touto značkou ucelenou sérii chráničů pro různá sportovní odvětví. Značka Hatchey zažívá díky používání nejnovějších technologií, designu a hlavně funkčnosti rok od roku větší a větší progres.

Tzv. páteřáky by měly být nedílnou součástí každé zimní výbavy. Díky chráničům páteře lze lépe předejít spoustě nešťastným následkům úrazů, proto výběru této části výbavy věnujte stejnou pozornost jako např. výběru helmy.

Při výběru je nutné, aby vám chránič sedl přesně - nesmí se hýbat ani vás omezovat v pohybu. Důležité je jeho správné připevnění, což v případě chrániče páteře Hatchey Base zajišťují nastavitelné ramenní popruhy a bederní popruh na suchý zip.

Chrániče jsou rozděleny podle velikostí a zvolení správné velikosti patří mezi další důležité kroky při výběru. Chránič páteře by měl sahat od krčních obratlů až po kostrč, kterou by měl částečně zakrývat. Ani dole ani nahoře nesmí přečnívat. 

Velikost chrániče

Výška postavy

S

130-145 cm

M

145-160 cm

L

160-175 cm

XL

175-190 cm

Podobné produkty

{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM