Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ELECTRIC EG.1S SNB BRÝLE - modrá

ELECTRIC EG.1S SNB BRÝLE
Model EG1.S od značky Electric z kategorie pánské zimní brýle. Barva modrá + fialová. Thermoplastic polyurethan.
Kód: E904022#BLU-BRO

Popis 

ELECTRIC EG1S SNB BRÝLE PÁNSKÉ

barva: modrá

V dnešní době patří značka mezi nejúspěšnější výrobce a jejich snowboardové brýle Electric a sluneční brýle Electric nosí uživatelé po celé světě. Značka nabízí také ucelenou kolekci street oblečení a dopňků, jako bundy, trička, kulicha a kšiltovky Electric, nebo pásky a batohy Electric.

nowboardové brýle EG1s jsou v podstatě revidované brýle EG1, disponují však sférickým sklem, které rozšíří váš pohled a periferní vidění při zachování jednoduchého a funkčního designu. Jsou ideální pro střední až větší obličeje.

Technická specifikace ergonomický design rámu thermoplastický urethanový rám - zachovává maximální flex v extrémně nízkých teplotách, je odolný proti oděru a má vysokou pevnost v tahu 100% UV ochrana dvojitá sférická polykarbonátová skla ochrana proti zamlžení a poškrábání - pomáhá zabránit zamlžení i v těch nejextrémnějších podmínkách tvarovaná trojvrstvá obličejová pěna 40 mm široký nastavitelný popruh rám kompatibilní s helmou součástí balení obal na brýle z mikrovlákna a pevné pouzdro na skla.

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM