Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ELECTRIC AV.1 LARGE BRYLE - okrová

ELECTRIC AV.1 LARGE BRYLE
  • ELECTRIC AV.1 LARGE BRYLE
  • ELECTRIC AV.1 LARGE BRYLE 2
Model AV.1 LARGE od značky Electric z kategorie pánské sluneční brýle. Kolekce 2014. Barva okrová.
Kód: E904200#MEL-BRO

Popis 

ELECTRIC AV.1 LARGE SLUNEČNÍ BRÝLE PÁNSKÉ

barva: okrová

V dnešní době patří značka mezi nejúspěšnější výrobce a jejich snowboardové brýle Electric a sluneční brýle Electric nosí uživatelé po celé světě. Značka nabízí také ucelenou kolekci street oblečení a dopňků, jako bundy, trička, kulicha a kšiltovky Electric, nebo pásky a batohy Electric.

brýle Electric AV.1 Large 100% UVA a UVB ochrana proti záření 6 Base základní forma vstřikovaného Grilamid rámu 6 Base základní polykarbonátový zorník Panty stranic z nerezového materiálu Obroučky vyrobené z plastového materiálu Grilamid® Polykarbonátová skla Na obou nožičkách v přední části logo Electric Balení zahrnuje čistící a ochranný pytlík Velikostní kategorie E3 Technologie: Grilamid Grilamid je nylonová směs, která pokud je rozehřátá vstříknuta do formy, tak se stává lehčím a pevnějším plastickým materiálem. Jědině Grilamid je vytvářen, aby měl úžasné vlastnosti a byl extrémně flexibilní, ale udržel svůj originální tvar při všech teplotách. Polykarbonát Materiál s největší odolností proti nárazům a poškrábání v dnešní době. Může být vyráběn tenčí a lehčí než Cr39 nebo sklo. Polykarbonátové čočky umísťované do brýlí Electric blokují 100% nebezpečného slunečního záření UV, UVA, UVB a UVC. Polykarbonátové čočky jsou extrémně lehké, poskytují vysokou ochranu proti nárazům a mají excelentní optickou průsvitnost. Base zakřivení Brýle Electric mají různá zakřivení, pro lepší kopírování tvaru lidských obličejů. Letošní kolekce nabízí 3 typy zakřivení: 6 BASE, 8 BASE a 10x4 TORIC. Čím vyšší číslo,tím větší horizontální zakřivení. Odlišností je zakřivení TORIC, které má odlišné zakřivení horizontální od vertikálního. Velikostní dělění u Electric se orientuje pomocí výšky brýlí v nejvyšším místě čočky: E1 - 38 mm E2 - 44,5 mm E3 - 51 mm E4 - 57 mm

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM