Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013 - bílá

BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013
  • BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013
  • BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013 2
  • BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013 3
  • BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013 4
  • BURTON CITIZEN WMS VÁZÁNÍ 2013 5
Model CITIZEN od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2014. Barva bílá + azurová. Plast, hliník.
Kód: 105401-100#WHT

Popis 

Snowboard vázání dámské Burton Cititzen

Užijte si ježdění s nejsnadněji ovládajícím se dámským vázáním na trhu! 

Vázání má měkčí flex, který odpouští více chyb, nic však neztrácí ze svého výkonu. Ideální přenos síly z oblouku do oblouku zajistí super phodlné, polstrované strapy horní Lushstrap a spodní Adaptstrap. Patka je příjemně měkoučká a z jednoho kusu, takže zajišťuje skvělou podporu a přenos energie. Kovové ráčny zapínáte pomocí pohodlného a rychlého systému Smooth Glide Buckle Technology. Pro letošní rok je Citizen vylepšen o Re:Flex™ technologii, která dělá ježdění přirozenější a plynulejší. Základna má celoplošné polstrování, které chrání nohy přejímáním vibrací na nerovném terénu. 

Kompletní dámské snowboardové vázání Burton Citizen má konstrukci WOMEN'S-SPECIFIC TRUE FIT™, která přesně reflektuje dámskou ergonomiku a způsob ježdění. 

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM