Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012 - šedá

BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012
  • BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012
  • BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012 2
  • BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012 3
  • BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012 4
  • BURTON AMBUSH SNB BOTY 2012 5
Model AMBUSH od značky Burton z kategorie pánské boty na snowboard. Barva šedá.
Kód: 275278-074#GRA-BLU

Popis 

Snowboardové boty Burton Ambush

Pánské snowboardové boty Burton Ambush jsou středně tvrdé, neuvěřitelně lehké snb boty, které jsou napěchované Burton technologiemi. Boty Burton Ambush poskytují skvělou podporu, mají snadný vstup i výstup a díky konstrukci Total Comfort budete překvapeni, jak perfektně sedí, ihned po vyndání z krabice. Jsou určeny pro začátečníky a středně pokročilé jezdce.

 

·         Flex:

Snb boty Buton Ambush mají tvrdost 5 na stupnici od 1 do 10. Skvělý komfort a výkon po celý den.

Oversized Fletch Notches – strategicky rozmístěné zářezy, které zlepšují boční a střední flex pro skvělé presy a průtahy na skocích.

Flex Spine Backstay – nenucená střední a boční mobilita s podporou po celé délce, která je potřebná na nerovném terénu, i při dopadech.

Lightweight Power Panels – Snb boty Buton Ambush mají strategicky rozmístěné podpůrné panely, které udržují stálý flex od prvního ježdění, sezónu po sezóně. Panely vracejí botu ihned do původní polohy i po velkém ohnutí.

 

·         Pohodlí:

Medium Flex 3D® Molded Tongue – přizpůsobení hustoty v profilu jazyka, pro kontrolu ohybu a perfektní obalení nohy a kotníku, zvyšující pohodlí.

NEW Wishbone Upper Cuff – kombinace síly a svobody! Tato nová manžeta vzdoruje konvencím. Jumper Cables na obou stranách (boční i střední), které zvedají manžetu, zdvojnásobují snap, pružnost a životnost, aniž by se ztratila ohebnost měkčích bot.

Focus Cuff – vyztužení kotníku, přesně kde je zapotřebí. Snowboardové boty Burton Ambush mají v oblasti kotníku vystouplé, měkké polstrování, které zvyšuje pohodlí a drží kotník tam, kde má být.

Shrinkage™ Footprint Reduction Technology – speciální technologie, která umožňuje zkrácení délky vnější podrážky o jedno číslo. Dobrá zpráva pro všechny, kdo má velké nohy! Už nikdy nebudete brousit špičkou boty sníh! Tato technologie totiž znamená, že velikost boty 11, je opravdu 11, ale podrážka má velikost 1O.

Velcro® J-Bar Interface – speciální, vyndavací výztuhy kotníku na suchý zip. Pohodlí a podporu kotníku můžete zvýšit odnímatelnými vycpávkami.

 

·         Vnitřní botička Imprint™ 3 Liner:

Heat Moldable – tento systém poskytuje maximální pohodlí pro jakýkoliv tvar nohy. Můžete v nich jezdit hned po vyndání z krabice, nebo si je pomocí systému EMU heat-holding, nechat upravit u vašeho obchodníka.

Rad Pad – snb boty Buton Ambush mají odpružení umístěné nad kotníkem v místě, kde se vytváří nejvíce tlaku. Tyto předtvarované panely udržují nohy v pohodlí a bezpečí.

Inner Lace Lock - rychlé a snadné, vnitřní utahování, které udrží nohu po celý den tam, kde má.

Sock Lock – speciálně položená vlákna, která usnadňují vstup a trží nohu na místě po celý den.

Velcro® Liner Closure – vnitřní botička se kolem nohy stahuje i na suchý zip.

 

·         Šněrování:

Speed Zone™ Lacing – boty Burton Ambush mají jeden z nejjednodušších a nejrychlejších systémů šněrování. Stačí jednou zatáhnout a je to! Horní a spodní část boty můžete navíc utahovat zvlášť a vytvořit si komfort takový, jaký potřebujete. Systém využívá nová lanka New England Rope, která jsou téměř nezničitelná. Používají je např. i kaskadéři, hasiči a záchranáři.

 

·         Vložka:

Level 2 Molded Eva – vložka s podporou nohy ESS.

Aegis™ Antimicrobial Coating – zamezuje vzniku zápachu.

 

·         Podrážka:

DynoLite EST™ Optimized Outsole – skvělé odpružení, vylepšené cítění prkna pod nohama a stálá podpora v o 20% lehčí konstrukci. Vyrobena je z pružících materiálů, které odolávají opakovaným nárazům a mrznoucím teplotám.

B3 Gel – speciální gel uložený v patě a špičce. Boty Burton Ambush mají tak vylepšené tlumení nárazů

 

·         Další technologie:

Snow-Proof Internal Gusset – kompletní utěsnění spodní části, které udržuje nohu v suchu a teple.

Podobné produkty

Mikiny a trika se slevou -30 % To chci!
{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM