Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BURTON 10 SCRIBE EST VAZANI - černá

BURTON 10 SCRIBE EST VAZANI
  • BURTON 10 SCRIBE EST VAZANI
  • BURTON 10 SCRIBE EST VAZANI 2
Model SCRIBE EST od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Barva černá + bílá. Hliník, plast.
Kód: 232222#BLK

Popis 

BURTON 10 SCRIBE EST SNB VÁZÁNÍ DÁMSKÉ

barva: černá

Společnost Burton byla založena v roce 1977 Jakem Burtonem a je to největší výrobce snowboardového vybavení s tržním podílem 30-35%. Na počátku se Jake Burton nechal inspirovat snurfem, který vynalezl Sherman Poppen a postupnými úpravami vznikl první snowboard Burton.

Veškeré části jsou specificky navrhnuty, aby vyhovovaly ženskému způsobu jízdy. Je to něco jako zařadit 6tý rychlostní stupeň - dokonalá kontrola, absolutní síla a ještě více zábavy, než bylo do teď možné.

ZÁKLADNA GasPedal™

Tato nastavitelná součást zvyšuje reakci a zabraňuje kontaktu špičky se sněhem pro dokonalý pocit z karvingového oblouku. Lehký Bomb-ProofPolycarbonate Měkký a hravý, pro pohodlné ježdění. PATKY Ultra-Lightweight Single-Component Jeden materiál použitý na celém baseplatu zaručuje konzistentní odezvu a feeling všestranné jízdy, excelující ve všech podmínkách. PŘEZKY Lushstrap™ 3D® zakřivení, Triple Axis Spine, vycpávky EVA Adaptastrap Pohodlné od přední po zadní přezku ZAPÍNÁNÍ SmoothGlideBuckle Technology Jednoduchý vstup a uvolnění ráčny. Nesrovnatelná pevnost je ochrannou známkou naší SmoothGlide™ technologie přezek. Leštěná nerezavějící ocel, chromem pokrytý hliník a lehké polykarbonátové páčky vám dávají sezónu co sezónu pocit dobře připevněných bot ve vázání.

Tabulky velikostí 

Snowboardová vázání - tabulka velikostí

Pánská snowboardová vázání

 

Small/Medium

Medium/Large

Large/X Large

Mondo (uvedeno v cm)

21 - 24

24 - 28

27.5 - 32

UK

2 - 5

5 - 9

8.5 - 13

U.S. & Can

3 - 6

6 - 10

9.5 - 14

Euro

34.5 - 38

38 - 43

42.5 - 48

 

Dámská snowboardová vázání

 

 

Small

Medium

Mondo ( uvedeno v cm )

21 - 24

24 - 27

UK

2 - 5

5 - 8

U.S. & Can

3.5 - 6.5

6.5 - 9.5

Euro

34.5 - 38

38 - 42

 

 

1 mondo point = 1 cm

 

Mondo point - jednotka označuje velikost v cm. Tohoto čísla lze docílit změřením nohy a to následujícím postupem: na prázdný papír si obkreslete obrys bosé nohy a poté změřte metrem nejdelší místo nákresu. Mondo velikost bodu je fyzická délka chodidla v centimetrech

 

 

 

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM