Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

BURTON 10 MISSION EST VAZANI - bílá

BURTON 10 MISSION EST VAZANI
  • BURTON 10 MISSION EST VAZANI
  • BURTON 10 MISSION EST VAZANI 2
  • BURTON 10 MISSION EST VAZANI 3
  • BURTON 10 MISSION EST VAZANI 4

Popis 

Pánské snowboardové vázání Burton Mission EST s unikátním EST systémem - uchycení vázání k descepomocí svou lyžinek. S pěti novými, vyměnitelnými vycpávkami máte nekonečně mnoho možností nastavení postoje. Abyste opravdu poznali, co nového EST přináší, musíte to vyzkoušet. Baseplat - základna z 30% Short-Glass/Nylon Composite lehce zvýšená odezva a síla, bez zbytečného obětování pohyblivosti. Single - Component - použití jednolitého materiálu pro lepší pevnost i pružnost. Různé směsi materiálu zaručují celkovou pružností - od surfově měkké až po ultra tvrdou. Pásky - primo capstrap 3D zakřivení - pro pohodlné usazení pásku na botě, vybaveno speciálním Grip fitem. Superstrap - zadní pásky jsou s polstrováním FullBED Cushioning System, vyplňují celý prostor a perfektně se obepínají kolem boty, zatímco pružný podklad zvyšuje komfort a zabraňuje namáhání. Ráčny - zapínání Smooth Glide Buckle Technology - jednoduchý vstup a uvolnění ráčny. Nesrovnatelná pevnost s ochrannou známkou Smooth Glide technologie přezek. Leštěná, nerezavějící ocel, chromem pokrytý hliník a lehké polykarbonátové páčky vám dávají každý rok pocit dobře připevněných bot ve vázání. Vázání s tuhostí 5.

Tabulky velikostí 

Snowboardová vázání - tabulka velikostí

Pánská snowboardová vázání

 

Small/Medium

Medium/Large

Large/X Large

Mondo (uvedeno v cm)

21 - 24

24 - 28

27.5 - 32

UK

2 - 5

5 - 9

8.5 - 13

U.S. & Can

3 - 6

6 - 10

9.5 - 14

Euro

34.5 - 38

38 - 43

42.5 - 48

 

Dámská snowboardová vázání

 

 

Small

Medium

Mondo ( uvedeno v cm )

21 - 24

24 - 27

UK

2 - 5

5 - 8

U.S. & Can

3.5 - 6.5

6.5 - 9.5

Euro

34.5 - 38

38 - 42

 

 

1 mondo point = 1 cm

 

Mondo point - jednotka označuje velikost v cm. Tohoto čísla lze docílit změřením nohy a to následujícím postupem: na prázdný papír si obkreslete obrys bosé nohy a poté změřte metrem nejdelší místo nákresu. Mondo velikost bodu je fyzická délka chodidla v centimetrech

 

 

 

Podobné produkty

Mikiny a trika se slevou -30 % To chci!
{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM