Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

ANON REALM SKIN MIRROR - bílá

ANON REALM SKIN MIRROR
Model REALM od značky Anon z kategorie pánské zimní brýle. Barva bílá + zelená. ICT,Triple Layer Face Foam, Channel Ventig.
Kód: 204640958#VTG

Produkt bohužel není možné koupit

Popis 

ANON REALM SKIN MIRROR SNB BRÝLE PÁNSKÉ

barva: bílá

Vize optiky Anon je jednoduchá – je to styl života pro ty, kteří se nesnaží splynout s davem. Anon vyrábí brýle elegantní, městské, sportovní… Všechny vynikají svým kvalitním zpracováním a originálním designem

Anon Spherical Lens Technology™ - tato patentovaná technologie skel poskytuje nejvyšší kvalitu optické jasnosti a zlepšuje horizontální i vertikální zorné pole a zároveň snižuje optické zkreslení. Dvojitá a trojitá speciální pěna, která se dokonale přizpůsobí k Vašemu obličeji a zajistí i perfektní odvod potu. Polycarbonate Lens - všechny skla v Anon brýlích nabízejí 100% ochranu proti UV záření a vyšší standardy ANSI Z87.1 nárazové zkoušky. Dual Lens - dvojitá skla dodají ideální klima v jakýchkoliv podmínkách a jsou doplněny vrstvou proti zamlžení. Větrání Removable Air Mesh - větrací kanálky kryté speciální ochranou pěnou, díky které odoláte i hromadám prašanu, v teplých dnech odepněte pro maximální proudění vzduchu. Šířka rámu cca 98 mm - velká skla a zorný úhel pro skvělý rozhled. Perfektní kompatibilita s helmou, zorník je mírně zrcadlový, pohled skrze něj žlutozelený.

Podobné produkty

BLACK FRIDAY To chci!
{rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM