Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Report z veletrhu Bright & Seek v Berlíně

02.02.2018 458 0
Report z veletrhu Bright & Seek v Berlíně

 

Kombinace veletrhů Brigh/Seek během Berlin Fashion Weeku je každoročně největším lákadlem pro milovníky streetwearu z celý Evropy. Už jenom vidět přes 500 cool vystavovatelů vedle sebe je samo o sobě zážitek. I my se letos rozhodli tenhle fashion svatostánek navštívit. Z  našeho výletu ti nabízíme malou ochutnávku.

 

Na vysvětlenou

Bright je fashion akce, která se snaží streetwear módu propojovat se všim, co jí při vzniku inspiruje – sport, umění a hudbu – a vylepšuje – technologie, digi vychytávky a udržitelnost výroby. Veletrh Bright tim hosty pushuje k tomu, aby nad módou přemýšleli s větším nadhledem.

Zároveň je určitym smyslem Brightu predikovat budoucnost a trendy ve streetwear módě.

A zatimco Bright je víc tech a future, veletrh Seek je založenej čistě na tom, aby vystavovatelé ukázali svý novinky. Hlavnim heslem je INSPIRUJ A NECH SE INSPIROVAT.

Brandy z celýho světa tak na něj každoročně jezděj ukazovat svý limitky, nový lifestyle kousky a otevřenej přístup jak k moderním cestám, tak k oldschool tradicím.

 

Výlet samotnej
Core Brightu byl zasvěcenej skateboardingu. Uprostřed sdílenýho hubu s kavárničkou se nacházel skate spot s wall ridem a pár bednama. Dokonce se vzduchem neslo, že letos byl Bright zasvěcenej skatu nejvíc za posledních 5 let. 

 

 

Jedna z predikcí byla o tom, že se brandy do budoucna začnou mnohem víc zajímat o outdoorový vybavení a důležitou roli už teď prej ve fashion hraje udržitelnost výroby a vývoje. S láskou k planetě <3 

 

 

Seek ovládal mix americkýho sportswearu a evropskýho streetwearu/urbanfashion. A hodně prostoru taky dostaly brandy inspirovaný hip-hopem.

 

Na závěr dodáme, že se tenhle fashion event koná dvakrát za rok, v létě a zimě. Takže jestli jsou pro tebe slova jako fashion, streetwear nebo urban něco jako mantra spokojenýho životního stylu, zapiš si Bright & Seek do deníčku a vyhlížej další termín tohohle módního svatostánku!

 

Tvůj BS tým


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Zimní výprodej Zjisti víc!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM