Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Nejlepší (pod)zimní boty pohromadě

  Nejlepší (pod)zimní boty pohromadě

  21.09.2017 574 0

   

  Letos se nám čásko z letní pohodičky změnilo trochu dřív než vloni, co si budem povídat… Na žabky už to možná neni, ale to neznamená, že musíš chodit ve starejch zimních botách. A my pro tebe navíc máme dobrou zprávu – právě rozečítáš botovýho průvodce podzimníma novinkama. A to by bylo, aby se ti žádný nový botky nezalíbily. Jdem na to!

  Celý článek
 • Propad cen u nejlepších bot!

  Propad cen u nejlepších bot!

  15.09.2017 352 0

   

  Řikali jsme si, že jsme tu dlouho neměli nějakou slevovou akcičku. Trochu se nám ochladilo, už to uplně neni na žabky… a tak jsme se rozhodli, že ti trochu ulehčíme nákup novejch tenisek.

   

  Celý článek
 • Takhle vypadal poslední Nightshopping!

  Takhle vypadal poslední Nightshopping!

  11.09.2017 345 0

   

  Minulej tejden jsme zase na Letný rozpoutali nakupovací ráj. Všem, co dorazili, moc díky za to, že   máte na nakupování stejnej názor jako my. #hlavněsitoužít A vy, co jste nepřišli… Vy se aspoň podívejte, jak hezký jsme si to udělali.

   

  Celý článek
 • Víkendový mega slevy v TOŘE!

  Víkendový mega slevy v TOŘE!

  06.09.2017 421 0

   

  Kluci a holky z TORA BORA shopu se rozhodli zamávat se svejma regálama a přicházej s jedinečnou akcí Půlka krámu za půlku. Platit bude od pátku do neděle (8.–10. 9.) a dobrou polovinu svýho zboží ti předhoděj s 50–70% slevou!

  Celý článek
 • BUSH v Berlíně

  BUSH v Berlíně

  01.09.2017 375 0

   

  Poslední srpnovej víkend Bush vyrazil se svym kamarádem Jirkou do Berlína. Byla to už jeho šestá návštěva a určitě ne poslední. Jak svůj vejtlet hodnotí a kam se všude podíval? To ti představí ve svym poslednim reportu z cest! 

  Celý článek
 • 7.9. slevy na všechno!!!

  7.9. slevy na všechno!!!

  31.08.2017 406 0

   

  V září zase jednou Praze ukážeme, jak se má nakupovat podle nás. Chill, good vibes, krám zalitej pohodou, welcomedrinkama a slevovejma cedulkama.

  Celý článek
 • Vans Old Skool story

  Vans Old Skool story

  31.08.2017 239 0

   

  Boty, který nesou DNA brandu Vans. Boty, který skateři sjížděli na gripech ještě za dob mamutů. Boty, který jsou letos zase neskutečně v kurzu. Táhne jim na 40 a nikdy nevypadaly tak dobře!

  Celý článek
 • …a teď máme o 1205 výdejních míst víc!

  …a teď máme o 1205 výdejních míst víc!

  25.08.2017 257 0

   

  Krom toho, že se ti snažíme do ČR přinášet jedinečný kolekce a občas volíme i brandy, který jinde neseženeš (viz třeba NLC z Londýna), snažíme se co nejvíc zjednodušit cestu, kterou naše zboží váží ZA TEBOU. A proto jsme teď spojili síly s kurýrní královnou, která ti tvý nový tenisky doveze za nejbližší roh – Zásilkovnou!

  Celý článek
 • Do školy ve stylu

  Do školy ve stylu

  24.08.2017 879 0

   

  Jakoby nechcem ti to vyloženě připomínat, víš co. Prvního září nemá nikdo rád. Víme ale o možnosti, jak si ho zpříjemnit. Vypálit všem kámošům v novym ročníku rybníček a přijít ve velkym stylu. V jednom z našich nejlepších batohů, který jsme naskladnili jenom proto, abysme ti dali velkou možnost výběru

  Celý článek
 • Díky za Hip Hop Kemp!

  Díky za Hip Hop Kemp!

  24.08.2017 291 0

   

  Uplynulej víkend jsme strávili na hradeckym Festival parku a stálo to fakt zato. Díky všem, který dorazili na jeden z 50 největších festivalů světa. A díky i HHK za to, že pro nás už po 16. připravil tu největší party práznin!

  Celý článek

Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM