Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Blog BoardStar.cz


 • Matouš Zelinka - downhill/freeride

  Matouš Zelinka - downhill/freeride

  06.02.2017 963 0

  Nový člen našeho teamu

  Celý článek
 • Jaké termoprádlo zvolit?

  Jaké termoprádlo zvolit?

  28.01.2017 484 0

  Ať už se pohybujete na svahu nebo v posilovně, je důležité si uvědomit, že s narůstající fyzickou aktivitou se začíná lidské tělo logicky více potit. Ten skvělý pocit, když odcházíte z kruhového tréningu v totálně propoceném tričku je sice super, ale v bavlněném triku si spíš způsobíte nachladnutí.

  Celý článek
 • Doprava nad 900 Kč zdarma

  Doprava nad 900 Kč zdarma

  27.01.2017 359 0

  Chceš ušetřit za dopravu? Tak si objednej PPL a nad 900 Kč plať jen za skutečnou cenu nákupu.

  Celý článek
 • Brýle Dr. Zipe v Revolutionu jako jediní v Praze

  Brýle Dr. Zipe v Revolutionu jako jediní v Praze

  21.01.2017 441 0

  Dr. Zipe nově i v Praze! Ano je to tak. V Revolutionu teď můžeš nakupovat produkty této vynikající švédské firmy, která si na kvalitě rozhodně potrpí. Důkazem toho je ocenění z roku 2007 (jen rok od vzniku firmy), kdy získala cenu nejlepší švédské sportovní značky. V čem jsou Dr. Zipe tak vyjímečné?...

  Celý článek
 • Chraň své tělo - Helmy, chrániče a páteřáky

  Chraň své tělo - Helmy, chrániče a páteřáky

  16.01.2017 595 0

  Pro mě jednoznačně svatá trojice, co se týká základního ochranného vybavení na svah. Doufám, že dnes každý snowboarďák nebo lyžař při balení na hory nezapomene na svou helmu. Pro někoho nutné zlo, pro někoho škopek co mu může zachránit život. Jelikož se stále na svahu pohybuje dost nezkušených a nezodpovědných jezdců, možností, že do vás někdo vpálí je opravdu hodně. A jen těžko budete chodit s křížkem po funuse, že já blbec si tu helmu nezval, když se probudíte v nemocnici. 

  Celý článek
 • Máte rádi ponožky Star Wars? Tuhle edici Stance si prostě zamilujete!

  Máte rádi ponožky Star Wars? Tuhle edici Stance si prostě zamilujete!

  16.01.2017 301 0

  Všichni příznivci a fanoušci legendárního Star Wars pozor! Na našich kamenných prodejnách a eshopu boardstar.cz najdete edici ponožek Star Wars. Pro labužníky jsme si připravili dokonce tyhle dvě libové kazety - jednu v černé, druhou v bílé variantě.

  Celý článek
 • Nová otvíračka na Popcornu!

  Nová otvíračka na Popcornu!

  12.01.2017 334 0

  Náš partnerský obchod Popcorn Shop prodlužuje otevírací dobu. Ode dneška můžete nakupovat skoro Non-Stop! Tedy pondělí až neděle od 9.30 do 20.00. Užijte si to

  Celý článek
 • Tip na stylovku - červená

  Tip na stylovku - červená

  10.01.2017 262 0

  Připravili jsme si pro tebe seriál tipů o tom, jak vypadat cool. Tentokrát jsme vybrali červenou barvu. Proč? Protože se říká, že červená barva značí touhu po silných a hlubocích zážitcích. A přesně tak by podle nás zima měla vypadat! 

  Celý článek
 • David Luu a zhodnocení sezóny

  David Luu a zhodnocení sezóny

  06.01.2017 803 0

  Náš rider David Luu nám poslal děkovný dopis za to, že podporujeme jeho snažení ve světě skateboardingu. David je rider, kterého je radost sledovat. Jeho progres za poslední roky je obrovský! Tohle je jeho zhodnocení sezóny. Díky Davide!

   

  Celý článek

Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM